Devrimci, Güncel, Haber ve Makale Sitesi -
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

EN ÇOK OKUNANLAR

Sosyal PaylaşımNurgül Yeşilçay'dan 'Cinsel Organ' Çıkışı!

Nurgül Yeşilçay'dan 'Cinsel Organ' Çıkışı!

Tarih 28 Şubat 2014, 12:15 Editör yorumcahaber.com

Nurgül Yeşilçay oğlunu nasıl yetiştirdiğini anlattı.

Nurgül Yeşilçay , oğlu Nejat'ı nasıl yetiştirmeye çalıştığından alışveriş alışkanlıklarına uzanan bir söyleşiyle InStyle dergisinin güzellik ekine konuk oldu...

Nurgül Yeşilçay, InStyle dergisinin mart sayısında derginin ‘Beauty’ ekine kapak oldu. Serkan Şedele’ye poz veren oyuncu, Buket Baydar’ın sorularını yanıtladı. Yeşilçay’ın kişisel gündeminin ilk sırasında kendisi ve oğlu var. Söyleşide anne olmaya dair hislerini şu sözlerle anlatıyor: “ Çocuk sahibi olmayı bütün duyguların 100’le çarpımı diye tanımlıyorum. Çünkü özlemse çok büyük bir özlem, kayıpsa çok büyük bir kayıp, sevgiyse çok büyük bir sevgi. Dolayısıyla ne sevgilinde, ne kocanda bulamadığın bir şey oluyor çocukla ilgili. Bir de tabii çok savunmasız, dolayısıyla onun varlığı senin daha çok kendinle ilgilenmeni sağlıyor.

"ERKEK ÇOCUĞU DAHA YUKARIDA TUTULUYOR"

Yeşilçay sözlerine şöyle devam ediyor: Düşünsenize, neredeyse depresyona dahi giremiyorsunuz. Bence Türkiye ’de erkek çocuğu annesi olmak çok abartılan bir şey, bunu bakıcılarda bile hissediyorsunuz. Erkek çocuğunu daha yukarıda tutuyorlar. Devamlı bir erkeklik-kadınlık durumu var, bu tamamen yanlış yetişmeden kaynaklanıyor. Ben ülkedeki en büyük problemin bu olduğunu düşünüyorum. Mesela bir ilişki yaşıyorsun, karşındaki o kadar kötü yetişmiş ki inanamıyorsun. Kendi adıma Nejat’ı mümkün olduğu kadar bu şekilde yetiştirmemeye çalışıyorum; ona sadakati, erkekliğin sadece cinsel organından ibaret olmadığını öğretiyorum.”

MODA SEKTÖRÜNDEKİ FAVORİLERİ

Söyleşide konu modaya geldiğinde yeni gelişmekte olduğunu düşündüğü Türk moda sektöründeki favorileri isimlerini şöyle sıralıyor: Elif Cığızoğlu, Özlem Kaya, Burçe Bekrek ve Zeynep Tosun. Yoğun tempoya sahip şehirli bir kadın olarak ‘eklektik’ bir stili olduğunu söyleyen Yeşilçay, alışveriş alışkanlıkları konusunda ise şunları paylaşıyor:
“Çoğu kadın gibi ayakkabı ve çanta takıntım vardır, mesela Chanel çanta çok seviyorum. Öğrenciyken herkes Louis Vuitton takıyordu, kendi kendime söz vermiştim param olduğunda hiçbir şekilde almayacağım diye. Geçtiğimiz seneye kadar dayandım, almadım ama en sonunda Louis Vuitton’un Monogram çantalarından ben de edindim. Spor ayakkabıda tercihim New Balance’dan yana, rahatlıktan vazgeçtiğim zamanlarda ise favorim stiletto’lar. Benim stilimde rahatlık ön plandadır, üzerine çok fazla düşünmem; kaldı ki etraf ne der diye hiç düşünmem, o konuda tam bir İzmir’liyim.”
Gaziantephaberler.com

Bu haber 3528 defa okunmu?tur.

  Facebook'ta Paylas     TwitterTwitterda Paylas         

Petek Dinçöz Neden Ağlayarak Başbakan'dan Yardım İstedi?

Petek Dinçöz Neden Ağlayarak Başbakan'dan Yardım İstedi? Petek Dinçöz, Beyaz TV ekranlarında konuk olduğu "Söylemezsem Olmaz" programında eski eşi Can Tanrıyar ile birlikte...

Ünlü Sanatçıya Ölüm Tehditi

Ünlü Sanatçıya Ölüm Tehditi Ünlü sanatçı Ayça Tekindor, sosyal paylaşım sitesi twitter hesabından ölüm tehditi aldığını açıkladı.

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Suay Karaman Suay Karaman
ÖĞRETİM PROGRAMI – MÜFREDAT
Mahmut ÖZYÜREK Mahmut ÖZYÜREK
Makarna Siparişiyle Atatürkçülük!
Bahattin Gülyuva Bahattin Gülyuva
SATILMIŞ...
H. Hamza Erdem H. Hamza Erdem
BÜYÜKERŞEN'E KİM SALDIRDI?
Abdullah ALNIAK Abdullah ALNIAK
KİMDİR BU KIR BEDİR?
SİZDEN GELENLER SİZDEN GELENLER
Yürüyün Be Kır Bedirler Kim Tutar Sizi- ABDULLAH ALNIAK
Emrah AKGÜN Emrah AKGÜN
DAHA 19 YAŞINDA...
Bülent Esinoğlu Bülent Esinoğlu
Örtülü savaşın örtüsü açılırken...
Özgür Barış Özgür Barış
HADDİNİ BİL ERDOĞAN
Onur Doğan Onur Doğan
Unutkanlar Ülkesi

Okur yorumları kişinin kendi düşüncesidir Yorumcahaber sorumlusu değildir
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi