Devrimci, Güncel, Haber ve Makale Sitesi -
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
KünyeNeden Yorumcahaber?

EN ÇOK OKUNANLAR

Sosyal PaylaşımMukaveme Surriyi Savaşçısı Ulaş Cebiroğlu'ndan, Sahtekar Erdem Berrak'a Sert Yanıt

Mukaveme Surriyi Savaşçısı Ulaş Cebiroğlu'ndan, Sahtekar Erdem Berrak'a Sert Yanıt

Tarih 05 Mayıs 2017, 13:44 Editör yorumcahaber.com

HAYSİYETSİZ ERDEM BERRAK VE AKIL ORTAĞI EVDE KALMIŞ KAHPE KADINLAR ANTAKYA SOKAK ADLI SOKAK EVLATLARI SAYFASI HAİN SURİYE DÜŞMANLARI.

Görevli olduğum sürede nete çıkamayışım üzerine yalan yanlış ve bir o kadar ahlaksız uydurmalarla beni ve mücadele arkadaşlarımı karalamaya çalışmışlar. Hakkımda karalama yapan ERDEM BERRAK adlı yalancı sahtekar ve onunla ağız birliği yapan evde kalmış Suriye düşmanı kahpelere ve peşlerine takıldığı cihadisit dönek ahlaksız sürülerine, ANTAKYA SOKAK ADLI MİT sayfalarına okurlarımdan özür dileyerek alttaki feveranımı dile getirdim. Bu aşağılık soysuzlara çocuklarına başka geçerli bir dil bulamadığım için okurlarımdan bir kez daha özür dilerim.

Altta okuyacağınız tabirlerde yer alan “ana, karı, Kız kardeş kelimeleri” direk bu soytarının şahsına yönelik olarak okumanızı isterim. Gerçek anaları bacılarım tenzih ederim. Dilimi beğenmeyenler ise bu kahpe dölü ERDEM BERRAK a neden tepki göstermediklerini sorgulamaları beklerim.

Değerli okurlarım izleyenlerim, yıllardır dağlarda Suriye anavatanım için savaştayım. Defalarca da ölümlü yüz yüze geldim ağır yaralandım ve sakat kaldım. Mir komutanımın emri ve yönlendirmesiyle bu savaşta Mukaveme Suriyyi gibi Suriye’nin onuru bir örgütün militanı olarak halkım adına kararlı ve ısrarlı direşin ön cephesinde oldum.

Bu gerçeği bilmeyen kimi ahlaksızlar, son 20 gündür görevli olduğum ve başarıyla tamamlayıp döndüğüm bir konuyla ilgili hakkımda akıl almaz yorum ve karalama yaptıklarını öğrendim. Benim üzerimden Mukaveme Suriyyi örgütünü ve Mir komutanımı karalamak için MİT şebekleri Dönme ahlaksızlar hemen harekete geçtiler. “Güvenilir kaynaktan” aldıkları bilgiye dayandıklarını iddia ettiler. Bu yalan kurgucuları o kadar ahlaksız ki her pisliği MİT talimatıyla üzerimize yıkmak için çaba sarf ederler. İddiaları cümleten ve tafsilen yalandır bilinmesini isterim.

Ama bunla yetinmeyeceğim özel olarak MİT’in bordrolu elamanı ERDEM BERRAK ve onunla ağız birliği içinde olan kahpelere puşt ve namussuzlara söyleyeceklerim var.

Ey şeref yoksunu ERDEM BERRAK,

Sizin işiniz gücünüz yok da Suriye düşmanlığını bu yolla MİT talimatıyla yapmaktan edineceğiniz kar nedir söyler misiniz?

Şahsıma Mir Komutanıma kara çalmak için uzaktan gazel okumakla, elinizi taşın altına koymadan gösterdiğiniz bu akıl zoru karalama ve suçlamaların MİT teşkilatının akıl algısı olarak halkımıza dayatılmasından karınız nedir söyler misiniz?

Ey satılmış ERDEM BERRAK Suriye’ye geldin soframıza oturdun, yemeğimizi yedin seni koruduk yedirdik içirdik otele bile göndermedik taşıdığın bu kin ve intikamını nedeni nedir söyler misin? Her olayda her uydurmada yamyam gibi atlayıp Mir Komutanımı karalamak arzusunu sana kim görev olarak verdi söyler misin? adamsan açıklar mısın?

Bir de Suriye’de güvenilir kaynağın var diye iddia ediyorsun insanı karalamak için kendi uydurduğu bu sanal şahıs kim. Böyle biri olsaydı adam gibi adını açıklamaktan neden korkarsın yoksa o da mı MİT elemanı da gizlemek istersin. Açıkça adını yaz da bilelim.  S en ahlaksız bir Suriye düşmanısın, öyle olmasaydı Suriye için canını veren insanlara böyle yalanlarla kara çalmazdın.

Bir de iki de bir beni aptal ahmak bir şey bilmez gibi göstererek Mir komutanıma kara çalman var ya, ahmak olan aptal olan sensin.

Ben vatanım için direnen Ulaş Cabiroğlu’yum sense bu direnişe saldıran bir MİT kuklasısın. Üstelik saldırmadığın insan da kalmadı inanç önderlerimize belediye başkanlarına..  Bana gönderme yapıyor kardın avcılığıyla ilgili. Bu kahpe sayfalarında kiminle neler neler yaptığını çarşaf çarşaf anlatıp durmadı mı?

Bu kahpe, menopozlu fahişe şimdi de M.L adlı tüm dönme kadınlarının Trabzon’da yakalanıp içeri tıkılma numarasıyla MİT’in tezgahı olarak benzerlerine yapıldığı gibi 15 gün içeride kalıp temizlenerek MİT hesabına çalıştırılacağını bilmiyorlar mı? Bu kahpeler beni karalamak için bu söylemleri orta atmaları işte bu MİT teşkilatının görevinden başka bir şey değildir.

ERDEM BERRAK NAMUSSUZU AHLAKSIZI MİT ŞEBEĞİ. 

BİR DAHA BU KİRLİ VE KARANLIK YAZILARA GİRERSENİZ YAPILACAKLAR DEĞİŞECEKTİR BUNU DA AKLINIZA KOYUN.Ulaş Cebiroğlu

Bu haber 1460 defa okunmu?tur.

  Facebook'ta Paylas     TwitterTwitterda Paylas         

Özel Makaleler

Cemil Hayek Yazdı: MELEK, ŞEYTAN, ERDOĞAN VE BİR RAMAZAN SOHBETİ

Cemil Hayek Yazdı: MELEK, ŞEYTAN, ERDOĞAN VE BİR RAMAZAN SOHBETİ Azrail Erdoğan’ın kapısını çalmış ve son arzusunu sormuş. Erdoğan: Benim isteğim yok, isteklerim var. Her isteğim ...

Cemil Hayek Yazdı: YALAKA VE MAL YAVUZ BİNGÖL'E BİR KATKI

Cemil Hayek Yazdı: YALAKA VE MAL YAVUZ BİNGÖL'E BİR KATKI Yavuz Bingöl, bir şarkı yazmak istedi. Halka mal olmayan yalakalar, mal gibi yazar.

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Suay Karaman Suay Karaman
ÖĞRETİM PROGRAMI – MÜFREDAT
Mahmut ÖZYÜREK Mahmut ÖZYÜREK
Makarna Siparişiyle Atatürkçülük!
Bahattin Gülyuva Bahattin Gülyuva
SATILMIŞ...
H. Hamza Erdem H. Hamza Erdem
BÜYÜKERŞEN'E KİM SALDIRDI?
Abdullah ALNIAK Abdullah ALNIAK
KİMDİR BU KIR BEDİR?
SİZDEN GELENLER SİZDEN GELENLER
Yürüyün Be Kır Bedirler Kim Tutar Sizi- ABDULLAH ALNIAK
Emrah AKGÜN Emrah AKGÜN
DAHA 19 YAŞINDA...
Bülent Esinoğlu Bülent Esinoğlu
Örtülü savaşın örtüsü açılırken...
Özgür Barış Özgür Barış
HADDİNİ BİL ERDOĞAN
Onur Doğan Onur Doğan
Unutkanlar Ülkesi

Okur yorumları kişinin kendi düşüncesidir Yorumcahaber sorumlusu değildir
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi