Devrimci, Güncel, Haber ve Makale Sitesi -
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

EN ÇOK OKUNANLAR

Sosyal PaylaşımMİHRAC URAL'DAN SEDAT PEKER'E 'SUİKAST' YANITI GECİKMEDİ

MİHRAC URAL'DAN SEDAT PEKER'E 'SUİKAST' YANITI GECİKMEDİ

Tarih 10 Ağustos 2017, 06:45 Editör yorumcahaber.com

ABC gazetesinde yayınlanan ve Sedat Peker'in "Mihrac Ural bana suikast yapacak" diye iddia ettiği habere Mihrac Ural'dan gelen yanıt:

MAFYA ÇÖMEZİ SEDAT PEKER’İN KORKU VE LÜMPEN REFLEKSLERİ

Mihrac Ural – 9 Ağustos 2017 / Çarşamba – Lazkiye

Çalınan hesabımdan Sedat Peker’e suikast yapacağımı öğrenmiş hırsızlar. Bunun üzerine Sedat Peker adlı mafya çömezinin paçaları tutuşmuş. Sözde bu bilgi üzerine bana cevap vermiş.

Sedat, korkmana gerek yok.

Devrimciler asla suikastlar üzerine oturmuş bir davanın insanları değildir. Bu işler, size ait çirkin ve bir o kadar ahlaksız gayri meşru işlerle ilgilidir. Devrimcilerin davaları halkın davasıdır ve halkın davranış ve gelişmeleri dışına asla çıkmazlar.

Sedat öncelikle bilmesin ki seni hiçbir zaman ciddiye almadım, çektiğin nutukların seni koruyan devletin MİT’in dışında halk indinde bir karşılığı yoktur. Seninle ilgili benim yaptığım bu halkın aydınlarının akademisyenlerinin yalnız olmadığını sana hatırlatmaktır. Seni çirkinliğinle adam olmayan davranışlarınla bu topraklarda tüm olumsuzluklarına karşın mafya liderliği yapmış insanların düşmediği ahlaksızlıklarınla, arkanı yaslandığın, biatçılığınla köle olduğun faşist güçleri şahsiyetsizliğinde teşhir için konu ettim. Sen bu ele alışı anlamadığın için seni muhatap aldığımı sandın ve buradan kendini prim çıkarmaya çırpındın.

Kendi adıma bir militan olarak ülkemin ve halkımı korumak için hiç sevmediğim silaha sarıldım. Anavatanım senin reis dediğin bir ahlaksızı diktatörün yetim hakkı yiyen ideolünün kışkırttığı kanlı arenaları durdurmak akan kana son vermek için elime silahı aldım. Ne komutan sevdasından ne de liderlik aşkından değil vatan savunması denilen kutsal görev için silahı ele aldım ve üstün başarılar sağlayarak anavatanımın tarihine bir ilki, sivil güçlerden oluşan bir savaş örgütü sundum. Bu bir katkı ise bunun onlarca ödül, şilt, plaket ve madalyayla karşılığı olmuşsa, başıma konun defne, zeytin ve reyhan dalından taçla tek kazancım olmuştur.

Bunu senin gibi sokak evlatlarının anlaması güçtür, siz kan ve ölüm kokan kültürünüzle sokak ahlakı olan ihanet çetelerinin gayri meşru işleriyle hep şahsi hep maddi çıkar için çabalarsınız Bu çabalarınız ise devleti arkasına almadan halk indinde hiçbir karşılığı yoktur. Devleti arkanıza aldığınızda ise zorbalığınızın siz gibi biat kültürlüler üzerinde har vurup harman savurmanız gündeme gelebilir ötesi yoktur.

Sedat kendini bir şey sanma sen sadece bir kuklasın. Mafya lideri olarak bile seni görmek bu ülkenin bildik mafya liderlerine haksızlık olur.

Bu ülkede gelmiş geçmiş mafyacıların bildiğimiz hiçbir özelliğini taşımadığın gibi onların ayak kiri olacak kadar da adam değilsin. Bu ülkede karanlık işlere bulaşmış tüm mafya lider ve çömezleri toplumda zararlı birer haşere olmalarına rağmen bilinen bir çizgileri vardır. Bu çizgilerden biri sıradanlaşmamak, seviyeyi korumak, sözünün arkasında durmak, yalan söylememek, toplum vicdanında yer etmeyen süreçlere katılmamak, hakimin zorbalığına boyun eğmemek, genel ahlak kurallarına uymak gibi bir çok erdem sende hiç yoktur. Aile terbiyesi bile aldığından şüphe ederim; çünkü eli kalam tutmaktan başka bir gücü olmayanlara karşı hovardalık yaparak efelenmen hiçbir zaman adamlık değildi. Bunu anlamak, sana nasihatte bulunduğum için eski twitlere bakman yeterlidir.

Türkmen dağı alev alev yanarken “kardeşlerimi z katlediliyor” diye her tarafından salya sümük sarkarak ağlayacağına “gel de Türkmen dağında kardeşlerinle omuz omza savaş” deyişime karşılık “ benim büyük projelerim var meşgulüm mealinde ” bahane yaratıp kaçmazdın.

Biz devrimciler sizleri çık iyi biliriz. Toplumsal zararlı artık sınıfında lümpenler olarak sizi hiçbir zaman ciddiye almayız nedenler d- ortadan kalktıkça sizlerde de kaçıp yok olacağınızı özellikle gemi batmaya başlayınca kırk ayaklı hallerinizle “ilgimiz yok” diyerek ilk kaçacak fareler olacağınızı çok iyi biliriz. Bu nedenle sizi hedef olarak bile görmemekteyiz. Biz devrimcilerin hedefi büyük dönüşümlerin, tarihsel devrimlerin, altta üste doğru ilerleyen önlenemez gelişmelerin, halkı kitlesel hak arayışlarının ülke ve dünyaya insanlığa taşıyacağı büyük mesajların mücadelesi içindeyiz, Farelerle ilgili vaktimiz yok.

Sedat, korkmana gerek yok Mihrac Ural, Anavatanı Türkiye’de işkenceler gördü 12 zindan yattı, sürgünlerinde dünyayı dolaştı. Yokluklara da meydan okudu ama asla topluk haram yemedi , davasından taviz vermedi ve gerektiği zaman hiç hoşlanmasa da anavatanının asker elbisesini giyerek elde silah teröre karşı savaşmaktan çekinmedi. Bu elbiseyi vatan için giydim Allah hiç kimseye bu elbiseyi mecbur kaldığı için giydirmesin. Çünkü savaş kanlıdır ve insanlık dışıdır. Buna rağmen temas hattında tüm semavi dinlerce ve medeni hukuk kuralları çerçevesinde temas hattında saldırgan teröristlere karşı savunma dışında kurşun sıkmadım. Teröristte olsa esire tokat vurdurmadım hesabı mahkemelerde diye talimatımı verdim ve öyle davrandım. Yere serili cesetlere ise asla müdahale edilmesine fırsat bırakmadım hesabı Allah'ın indindedir dedim. Cenevre anlaşmalarına ve ek protokollerine titizlikle uydum; okullar, ibadet yerleri, hastanelere ziyan getirmedim doğayı korudum. Yaralıya yaşlıya kadına çocuklara asla el uzatmadım sivilleri sonuna kadar korudum. Bunun canlı şahidi Türkmen dağı Türkmenleridir ve bu aralar onlarla yeniden vatan kucağına dönüş projesinin başında sorumlulukla çalıştığımı belirtmeliyim.

Sedat, senin ödleklikle ölümü sürdüğün ve dağlarda çaresiz bıraktığın Türkmenlere ben sahip çıktım. Dön kof efelenmeler yapmadan onlara sor ve öğren.

Sedat bir maf1ya çömezi olarak senin tüm çırpınışların, Suriye anavatan savunma direnişinde emperyalizme ve teröre kök söktüren Mihrac Ural adından nemalanmaktır. Kendi arzu ve hayallerine başkasına mal etmen bile bunu ifade eder. Kişi herkesi kendi gibi bilir derler ya öyle bir şey.

Benim ne şöhret arayışım olabilir nede şahsi bir çıkar kavgam. Tek arzum bölgemizin tüm ülkeleri ve halkları barış içinde olsun bu bana yeter. Siyonistlerin yakıp yıktığı, emperyalist destekli, Suudi – Katar ve körfez prensliklerinin mali ve lojistik destekleri ve Diktatör Receb’in tetikçiliğiyle Suriye kana bulandı. Elleri ve suratı kardeş kanıyla bulanmış olan bu soytarının mafya çömezi olarak senin höykürmelerin büyük tabloda hedef olacak bir veri değildir. Bunun için seninle hiç ilgili değilim, Bir zavallıyla ilgili olmak biz devrimciler için ayıplanacak bir durumdur. Bunu bilesin.

Kimin kaç numara gömlek giyeceği ise görelidir. Evet Mihrac Ural, bir ahlaksız mafya çömezinden ve gayri meşru iş yapma yeteneklerinden kırk gömlek daha küçük bir bünyeye sahiptir. Bunu teslim etmek benim onursal erdemsel duruşumdur.

Sedat, sen diğer gömlekleri hiç deneme sana kırk beden bol gelir.

Bu halk sizi var eden ahlaksız diktatörleri yere serdiğinde sizler olmayacağınız ilk kaçan farelerden olacağınız için konunuzu etmeye sizin için zaman harcamamıza gerek yoktur.

Mihrac URAL

Bu haber 1919 defa okunmu?tur.

  Facebook'ta Paylas     TwitterTwitterda Paylas         

Gündem

Okmeydanı Halk Meclisi Faşizmin Seçim Oyununa Değil Halk Meclislerinde Örgütlenmeye Çağırıyor

Okmeydanı Halk Meclisi Faşizmin Seçim Oyununa Değil Halk Meclislerinde Örgütlenmeye Çağırıyor Bozuk düzende sağlam çark olmaz! Peki, bozuk düzende sağlam parti olur mu? Tabii ki olmaz!

Birilerine itina ile duyurulur! Esad, Fransa'nın verdiği onur nişanını iade etti

Birilerine itina ile duyurulur! Esad, Fransa'nın verdiği onur nişanını iade etti Esad, Suriye’ye düzenlediği saldırı nedeniyle Fransa’nın verdiği onur nişanını iade etti.

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Suay Karaman Suay Karaman
ÖĞRETİM PROGRAMI – MÜFREDAT
Mahmut ÖZYÜREK Mahmut ÖZYÜREK
Makarna Siparişiyle Atatürkçülük!
Bahattin Gülyuva Bahattin Gülyuva
SATILMIŞ...
H. Hamza Erdem H. Hamza Erdem
BÜYÜKERŞEN'E KİM SALDIRDI?
Abdullah ALNIAK Abdullah ALNIAK
KİMDİR BU KIR BEDİR?
SİZDEN GELENLER SİZDEN GELENLER
Yürüyün Be Kır Bedirler Kim Tutar Sizi- ABDULLAH ALNIAK
Emrah AKGÜN Emrah AKGÜN
DAHA 19 YAŞINDA...
Bülent Esinoğlu Bülent Esinoğlu
Örtülü savaşın örtüsü açılırken...
Özgür Barış Özgür Barış
HADDİNİ BİL ERDOĞAN
Onur Doğan Onur Doğan
Unutkanlar Ülkesi

Okur yorumları kişinin kendi düşüncesidir Yorumcahaber sorumlusu değildir
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi