Devrimci, Güncel, Haber ve Makale Sitesi -
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

EN ÇOK OKUNANLAR

Sosyal PaylaşımMihrac Ural Yazdı: YENİ AKİT İLK DEFA DOĞRU HABER VERDİ! MİHRAC URAL VAR YA...

Mihrac Ural Yazdı: YENİ AKİT İLK DEFA DOĞRU HABER VERDİ! MİHRAC URAL VAR YA...

Tarih 19 Ocak 2018, 20:19 Editör yorumcahaber.com

Mihrac Ural -19 Ocak 2018 / Cuma – Lazkiye

Yeni Akit Gazetesi, uzun yıllar hakkımda düzenlediği uydurma ve yalan haberlerden sonra, tarihinde ilk kez doğru bir haber verdi. Evet dost düşman bilsin ki ben Mihrac Ural, Kürd halkının dostu ve sonuna kadar yanındayım. Bunu kendi adıma ve Mukaveme Suriyyi adına deklare ederim.

Beni defalarca "öldü" diye kamuoyuna servis edenlerin hiç bir şey olmamış gibi bu gün beni savaşta Kürd halkının yanında Afrin savunmasında olacağım haberini vermesinin paradoksunu bunların ahlakına havale ediyorum.

Bunlar terör dini İslam’ın bildik sahtekar ve riyakarlığının kültürü ve biati içinde olmaları nedeniyle bu yaptıkları ikiyüzlülüğü da çok normal buluyorum.

Suriye'ye işgalci-yayılmacı bir güç olarak, ağır silahlarıyla giren NATO kuklası TSK, esasında ASTANA anlaşmaları dizisinin yarıklarından ve kasıtlı yanlış yorumlarından hareket ederek İdlip bölgesine kendine mevki sağlayabilmiştir. Gözlemci olması gereken yerde işgalci olmayı tercih eden bu akıl Yeni Osmanlı aklıdır. Bölgeyi 400 yıl hüküm sürmesine rağmen arkasından bir tek ağlayanı kalmamış zalimlerin, barış ve kardeşlikle bölgeye dönmeleri gerekirken aynı yöntemle zorbacı riyakarca, topla tüfekle tankla bombayla dönüşlerinin bir tek taraftarı olmayacaktır.

Bu yayılmacı girişim, Fırat Kalkanı'ndan bildiğimiz gibi, terör şebekeleriyle ya nöbet devir teslimi şeklinde ya da bu terör şebekelerini önden sürerek, adımlarını atmıştır. Kendisi ise hiç bir çatışmaya girmeden bu kirli terör şebekelerinin onursuzca kullanarak Suriye'de bir toprak işgalcisi konumuna düşmüştür.

Diktatörün Türkiye’si Bununla kalmamış, Suriye-Türkiye sınırına 910 km beton duvar çekmesine karşın, “Kürd gerillasının sınırı aşıp Türkiye'de "terör eylemleri" yapacağı” bahanesine sığınarak Afrin'e yönelik düşmanlık gösterisinde topçu atışı ve Ruslardan hava icazeti almaya çalışmıştır. Bu beton duvarlardan sonra hiç bir gerekçesi kalmayan diktatörün Türkiye’si, askeriyle yaptığı şeyin adı sadece işgaldir ve Suriye halkı Kürdüyle Arap'ı Türkmen’i Süryani’si ve Kildani’siyle bu işgalci NATO kuklası TSK'ya karşı en şiddetli direnişi gösterecek ve zafer kazanacaktır.

Diktatörün Suriye'den ve Kürd halkından alacağı tek şey hezimet olacaktır.

Mihrac URAL

http://www.yeniakit.com.tr/…/esed-usagindan-pydye-destek-41… …


Bu haber 3341 defa okunmu?tur.

  Facebook'ta Paylas     TwitterTwitterda Paylas         

Yaşam

Kemal Kurkut'u öldüren polisi tutuklama talebi reddedildi: Polisler sanığı 'tebrik' etti

Kemal Kurkut'u öldüren polisi tutuklama talebi reddedildi: Polisler sanığı 'tebrik' etti Kemal Kurkut'u vuran polis Y.Ş. için tutuklama isteyen savcı ve müşteki avukatların talebi mahkeme tarafından r...

'Vatan için rüşvet veren de rüşvet alan da şereflidir!'

'Vatan için rüşvet veren de rüşvet alan da şereflidir!' Rıza Sarraf davasına ilişkin değerlendirmede bulunan TKP Genel Sekreteri Kemal Okuyan, "Putin’in elinde Suriye dosy...

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Suay Karaman Suay Karaman
ÖĞRETİM PROGRAMI – MÜFREDAT
Mahmut ÖZYÜREK Mahmut ÖZYÜREK
Makarna Siparişiyle Atatürkçülük!
Bahattin Gülyuva Bahattin Gülyuva
SATILMIŞ...
H. Hamza Erdem H. Hamza Erdem
BÜYÜKERŞEN'E KİM SALDIRDI?
Abdullah ALNIAK Abdullah ALNIAK
KİMDİR BU KIR BEDİR?
SİZDEN GELENLER SİZDEN GELENLER
Yürüyün Be Kır Bedirler Kim Tutar Sizi- ABDULLAH ALNIAK
Emrah AKGÜN Emrah AKGÜN
DAHA 19 YAŞINDA...
Bülent Esinoğlu Bülent Esinoğlu
Örtülü savaşın örtüsü açılırken...
Özgür Barış Özgür Barış
HADDİNİ BİL ERDOĞAN
Onur Doğan Onur Doğan
Unutkanlar Ülkesi

Okur yorumları kişinin kendi düşüncesidir Yorumcahaber sorumlusu değildir
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi