Devrimci, Güncel, Haber ve Makale Sitesi -
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
KünyeNeden Yorumcahaber?

EN ÇOK OKUNANLAR

Sosyal PaylaşımMihrac Ural Yazdı: BU ORDU MU AFRİN'E GİRECEK ?

Mihrac Ural Yazdı: BU ORDU MU AFRİN'E GİRECEK ?

Tarih 22 Ocak 2018, 19:32 Editör yorumcahaber.com

Mihrac Ural - 22 Ocak 2018 / Pazartesi – Lazkiye

Kimi heyecanlı okur yandaş medyanın cazgırlığıyla NATO kuklası TSK’nın Afrin’e girdiğini sanır. 130 km lik Türkiye Afrin ilçesi sınır hattını 1 cm geçen Afrin’e geçmiş sayılıyor. Oysa Afrin sınırdan 30 km uzaktadır. Buraya ulaşmak için, sınırdan 1-5 km arasında değişen tüm temas hattını ve ardından gelecek yoğun tabyaları da geçmek gerek. Bu ise NATO kuklası TSK’nın hayallerini bile aşan bir durumdur.

Benim baştan beri söylediğim TSK mahalle kavgası bile veremez iddiam ve asla Afrin’e giremez söylemim savaşın bu gerçekliğiyle ilgilidir. Şu saat itibariyle çatışmalar üzerinden iki gün geçmesine rağmen TSK askeri sınıra dahi yaklaşmamıştır. Sınırdan en az 5 km uzakta ateş yakmış kamp halindedir. Sınırı geçenler ise ( Afrin’e girenler değil bu hayallerini çok aşar) kuklalar, sürülen ve her çatışmada ilk kaçan vatan haini ÖSO piçleridir. Bunlardan da leş haberleri kesilmeden gelmeye başladı bile

Bu konuları daha uzunca ele alacağız. Ama bu makalemin konusu olan şu fotoğrafa her onurlu Türk’ün düşünerek bakmasını isteyeceğim. Sonra bu ordunun nereye kadar savaşabileceğini nereye kadar dik durabileceğini sorgulamasını isteyeceğim. Afrin operasyon odasında bir asker kaçağı. Babasının mevkiinden başka bir kıymeti itibarı olmayan bu asker kaçağının böylesi bir noktada olmasının hikmeti nedir sihri nedir. Bu zorbalığın diktatörlüğün faşizmin aile kayırımacılığının belgesi değil mi? Türk ulusu bunu hazmedebiliyorsa, müstahakkı da budur demek yanlış olmayacaktır.

Tekrar ediyorum TSK bir mahalle kavgası bile veremez. Şu Afrin işgalini birlikte izleyelim ve TSK’nin nereye kadar ne yapacağını görelim. Aradan iki gün geçti TSK’dan bir tek asker bile sınırı aşmadı. Sınırı aşan sadece kuklalar, ölüme sürülen ÖSO şebekleridir.

Son olarak Halep’ten kalkan askeri konvoyların Afrin'e doğru gidişi NATO köpeği TSK’nın eteklerini tutuşturacağı kesindir. Kulla ÖSO ise ilk çatışmalarda kaçacak bahanesi de bu olacaktır.

Mihrac URAL

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, oturuyor ve ekran

Bu haber 542 defa okunmu?tur.

  Facebook'ta Paylas     TwitterTwitterda Paylas         

Gündem

Padişah' Tayyip Ve Damat Berat'ın muhteşem Türkiye'si: Çocuğunun okul kıyafetini alamayan baba intihar etti

Padişah' Tayyip Ve Damat Berat'ın muhteşem Türkiye'si: Çocuğunun okul kıyafetini alamayan baba intihar etti İş kazası geçirdiği işinden atılan baba, çocuğunun okul kıyafetini alamadığı için intihar etti.

MEB’in ‘hayal dünyası’: Osmanlı’nın gerileme, duraklama ve dağılma dönemleri yok!

MEB’in ‘hayal dünyası’: Osmanlı’nın gerileme, duraklama ve dağılma dönemleri yok! Milli Eğitim Bakanlığı'nın İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük kitabında ilginç ayrıntılar yer aldı.

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Suay Karaman Suay Karaman
ÖĞRETİM PROGRAMI – MÜFREDAT
Mahmut ÖZYÜREK Mahmut ÖZYÜREK
Makarna Siparişiyle Atatürkçülük!
Bahattin Gülyuva Bahattin Gülyuva
SATILMIŞ...
H. Hamza Erdem H. Hamza Erdem
BÜYÜKERŞEN'E KİM SALDIRDI?
Abdullah ALNIAK Abdullah ALNIAK
KİMDİR BU KIR BEDİR?
SİZDEN GELENLER SİZDEN GELENLER
Yürüyün Be Kır Bedirler Kim Tutar Sizi- ABDULLAH ALNIAK
Emrah AKGÜN Emrah AKGÜN
DAHA 19 YAŞINDA...
Bülent Esinoğlu Bülent Esinoğlu
Örtülü savaşın örtüsü açılırken...
Özgür Barış Özgür Barış
HADDİNİ BİL ERDOĞAN
Onur Doğan Onur Doğan
Unutkanlar Ülkesi

Okur yorumları kişinin kendi düşüncesidir Yorumcahaber sorumlusu değildir
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi