Devrimci, Güncel, Haber ve Makale Sitesi -
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

EN ÇOK OKUNANLAR

Sosyal PaylaşımAKP'li vekil 'Yeliz'den suikast masalları!

AKP'li vekil 'Yeliz'den suikast masalları!

Tarih 01 Şubat 2018, 14:51 Editör yorumcahaber.com

AKP İstanbul Milletvekili ”Yeliz” olarak bilinen Ahmet Hamdi Çamlı, “15 Temmuz darbe girişiminin yaşandığı gece Marmaris’ten Atatürk Havalimanı’na geldikten sonra çalışmalarını bir süre buradan yürüten Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a iki adet helikopterle ikinci bir suikast girişiminde bulunulduğunu” söyledi.

Çamlı, “Çatışma noktasına geldik. Helikopterler yaklaştı, geldi, 60-100 tane tüfeğin uçağa çevrildiğini görünce sonra birden helikopteri yatırıp uzaklaştı gitti” dedi. “Bu durumun darbecilerin nasıl bir ruh hali yaşadıklarının göstergesi olduğunu” savunan Çamlı, “Marmaris’te elinden kaçırdığı bir ülkenin cumhurbaşkanını vurmak için sabah yine geldiler, çok enteresan. Bu kadar bir saplanmışlık mı artık, bu kadar  Amerika hesabına bu  kadar CIA köpekliği insan bunu nasıl tarif eder bilinmez” diye konuştu.

TBMM’deki Anayasa değiştikliği görüşmeleri sırasında  Twitter’da ‘Yeliz’ kullanıcı ismiyle açtığı hesapla TBMM’den yayın yapması çok konuşulan AKP’li İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı’nın Erdoğan’a yönelik ikinci suikast girişimi iddiası ile ilgili T24’e yaptığı açıklamalar şöyle:

‘TABANCASI OLAN HELİKOPTERLERİ TAKİP ETTİ’

  • Sayın Cumhurbaşkanı, havaalanında kriz masasını yönetiyor. Marmaris’ten geleli belki bir iki saat olmuştur. Sabah hava aydınlanmıştı. Yakın koruma arkadaşlardan bir tanesi bizim bulunduğumuz mekana gelip efendim iki helikopter yaklaşıyor, tanıyor muyuz, biliyor muyuz dedi. Çünkü biliyorsunuz, o sırada Genelkurmay başkanı esir edilmiş. Herkes birbirinin yüzüne bakıp bilmiyoruz, böyle bir beklentimiz yok gibi bir iklim hakim olunca bütün korumalar dışarıya çıktı. Tabancası olan tabancasıyla, tüfeği olan tüfeğiyle.

Hatta oradan yakın koruma amirlerinden bir arkadaşımız da boşta duran yani herhangi bir uçağa bağlı  olmayan uçak merdivenine çıktı. Görünür bir pozisyondan helikopterlere yaklaşmamasını işaret etti. Bir elinde tüfek, yaklaşmayın, gidin, tanımıyoruz bilmiyoruz sizi, ateş edeceğiz işareti yaptı.

‘ÇATIŞMA NOKTASINA GELDİK’

  • Çatışma noktasına geldik. Helikopterler yaklaştı, geldi, geldi artık, zannediyorum 60-100 tane tüfek çevrilmişti, bunu görünce birden helikopteri yatırıp uzaklaştı gitti. Tabi,  bu şunu anlıyoruz ki öyle bir ruh hali yaşıyorlar ki, akşam, gece neyse Marmaris’te elinden kaçırdığı bir ülkenin cumhurbaşkanını vurmak için sabah yine geldiler çok enteresan.

Muhalif Haberler/Günlükbakış.com

Bu haber 253 defa okunmu?tur.

  Facebook'ta Paylas     TwitterTwitterda Paylas         

Siyaset

Bu akıl yine seçime giriyor: Binali Yıldırım’ın durumuyla ilgili YSK’ya itiraz başvurusunda bulunmayacağız çünkü YSK’ya güvenmiyoruz

Bu akıl yine seçime giriyor: Binali Yıldırım’ın durumuyla ilgili YSK’ya itiraz başvurusunda bulunmayacağız çünkü YSK’ya güvenmiyoruz CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Binali Yıldırım'ın adaylığıyla ilgili itiraz başvurusunda bulunmayacaklar...

AKP’li Leyla Şahin’e göre Türkiye’de insan hakları ihlali yokmuş

AKP’li Leyla Şahin’e göre Türkiye’de insan hakları ihlali yokmuş AKP Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, Türkiye'de insan hakları ihlaline gösterecek somut delil olmadığı...

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Suay Karaman Suay Karaman
ÖĞRETİM PROGRAMI – MÜFREDAT
Mahmut ÖZYÜREK Mahmut ÖZYÜREK
Makarna Siparişiyle Atatürkçülük!
Bahattin Gülyuva Bahattin Gülyuva
SATILMIŞ...
H. Hamza Erdem H. Hamza Erdem
BÜYÜKERŞEN'E KİM SALDIRDI?
Abdullah ALNIAK Abdullah ALNIAK
KİMDİR BU KIR BEDİR?
SİZDEN GELENLER SİZDEN GELENLER
Yürüyün Be Kır Bedirler Kim Tutar Sizi- ABDULLAH ALNIAK
Emrah AKGÜN Emrah AKGÜN
DAHA 19 YAŞINDA...
Bülent Esinoğlu Bülent Esinoğlu
Örtülü savaşın örtüsü açılırken...
Özgür Barış Özgür Barış
HADDİNİ BİL ERDOĞAN
Onur Doğan Onur Doğan
Unutkanlar Ülkesi

Okur yorumları kişinin kendi düşüncesidir Yorumcahaber sorumlusu değildir
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi