Devrimci, Güncel, Haber ve Makale Sitesi -
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
KünyeNeden Yorumcahaber?

EN ÇOK OKUNANLAR

Sosyal PaylaşımBirbirlerine Girdiler: AKP’li Tayyar, AKP’lileri ‘Ihbar Etti’

Birbirlerine Girdiler: AKP’li Tayyar, AKP’lileri ‘Ihbar Etti’

Tarih 02 Şubat 2018, 20:17 Editör yorumcahaber.com

AKP’li Şamil Tayyar, gerici Akit yazarı Yılmaz ve rektör eşini ‘ihbar etti.’ “Savcı harekete geçmezse, çeteyi açıklayacağım” dedi.

Gülen cemaatini kademe kademe devletin tüm kurumlarına yerleştiren iktidar partisi, şimdi ise ‘kripto FET֒cü’ diye birbirlerini ihbar etmeye başladı,

AKP Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 2016’da Gaziantep Üniversitesi’ne atadığı Rektör Ali Gür ile yazar olan eşinin, “Kripto FET֒cü” olduğunu iddia etti. Rektörün, Fetullah Gülen’le ilgili “Muhterem hocam siz işinizi bilirsiniz” şeklinde bir mesajı olduğunu öne süren Tayyar, eşi Mehtap Gür’ün de Gülen’e gönderdiği e-postayı yayınladı.

BİRBİRLERİNE GİRDİLER: MAİLİNİ YAYINLADI, HAKARET ETTİ, HEDEF GÖSTERDİ

Sözcü’den Veli Toprak’ın haberine göre, Şamil Tayyar’ın yayınladığı e-postaya göre Mehtap Gür, “Duydum ki değerli hocam üzülüyormuş üzülmesin. Bu kahpelere karşı savaşacağız. Ben hep hocamın yanında olacağım” diyor. Mehtap Gür’ün Bank Asya’da hesabı olduğunu, bu hesabı da Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı seçilmesinden sonra kapattığını öne süren AKP’li Tayyar, bu bilgilerin hepsinin savcının önünde olduğunu savundu ve Sözcü’ye yaptığı açıklamada şunları ileri sürdü: “Kadın kisveli ağzı bozuk yazar, bir dönem FET֒nün kullandığı sahtecilik ve yalan üzerinden itibar suikastı yapıyor. Daha önce Reis’e anti demokrat, partimize meşrebi geniş diye iftira atan bu sülük, güya Reis’in ve partimizin yanında. Kocanı al Pensilvanya’ya git.”

‘SAVCILIK HAREKETE GEÇMEZSE ÇETEYİ AÇIKLAYACAĞIM’

Şamil Tayyar, “Ne pahasına olursa olsun karı koca kriptolardan hesap sormayan namerttir” ifadelerini kullanarak Akit yazarını “Bu kadın yazarın maillerini okuyun. Tarihe dikkat edin. Yürekli bir savcı arıyorum” diyerek ihbar etti.

AKP Milletvekili Tayyar, “Bank Asya hesabını kapatmak için Cumhurbaşkanımızın seçilmesini beklemiş” iddiasında da bulunarak şunları söyledi: “Cumhurbaşkanımız göreve başlayıp FETÖ umutları suya düşünce 14 Kasım 2014’te gidip hesabı kapattı. İşin vahim tarafı, bu bilgiler savcılıkta da var. Bunlar hakkında harekete geçilmezse Gaziantep’teki yargı/istihbarat çetesini açıklayacağım.”

ilerihaber.org/ günlükbakış.com

Bu haber 320 defa okunmu?tur.

  Facebook'ta Paylas     TwitterTwitterda Paylas         

Siyaset

Batan Geminin Şovenizm Rüzgarıyla Yürütülmesi

Batan Geminin Şovenizm Rüzgarıyla Yürütülmesi Türk egemen sınıfların yaşadığı politik ve ekonomik krizi yönetme biçiminin kendisi de bir kriz haline geliyor. “Kr...

Faşizm ve OHAL hoşlarına gitti! AKP'li Dağ: Kayyım sisteminin devamı şart

Faşizm ve OHAL hoşlarına gitti! AKP'li Dağ: Kayyım sisteminin devamı şart AKP Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, seçilmiş belediye başkanlarının yerine atanan kayyımlar için, 'Bu sistem...

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Suay Karaman Suay Karaman
ÖĞRETİM PROGRAMI – MÜFREDAT
Mahmut ÖZYÜREK Mahmut ÖZYÜREK
Makarna Siparişiyle Atatürkçülük!
Bahattin Gülyuva Bahattin Gülyuva
SATILMIŞ...
H. Hamza Erdem H. Hamza Erdem
BÜYÜKERŞEN'E KİM SALDIRDI?
Abdullah ALNIAK Abdullah ALNIAK
KİMDİR BU KIR BEDİR?
SİZDEN GELENLER SİZDEN GELENLER
Yürüyün Be Kır Bedirler Kim Tutar Sizi- ABDULLAH ALNIAK
Emrah AKGÜN Emrah AKGÜN
DAHA 19 YAŞINDA...
Bülent Esinoğlu Bülent Esinoğlu
Örtülü savaşın örtüsü açılırken...
Özgür Barış Özgür Barış
HADDİNİ BİL ERDOĞAN
Onur Doğan Onur Doğan
Unutkanlar Ülkesi

Okur yorumları kişinin kendi düşüncesidir Yorumcahaber sorumlusu değildir
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi