Devrimci, Güncel, Haber ve Makale Sitesi -
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

EN ÇOK OKUNANLAR

Sosyal PaylaşımMihrac Ural Yazdı: HIYANET VE DALALET İÇİNDESİNİZ...

Mihrac Ural Yazdı: HIYANET VE DALALET İÇİNDESİNİZ...

Tarih 07 Şubat 2018, 16:47 Editör yorumcahaber.com

Mihrac Ural – 7 Şubat 2018 / Çarşamba – Kesap

Sakallarınıza bakmadan, Hasibi’nin (Kas) öğretilerini ayaklar altına alarak, NATO kuklası işgalci bir ordu oylan TSK’ya yaptığınız dua, hayasızlığınızın ihanet ve dalaletinizin ifadesinden başka bir şey değildir.

Dualarınız kadar başınıza taş düşeceğini de buradan ifade edeyim. Bu taşlar halkın gazabıdır halkın size beslediği ve gün geçtikçe volkan gibi üzerinize lav yığacak tepkisidir. Şeref ve haysiyetin hiçbir düzleminde yeri olmayan “işgalci zalime dua okuma” densizliğiniz anavatanımız Suriye’ye ihanet kadar, inanç topluluğumuzun tüm değerlerini ayaklar altına almak başka bir anlama sahip değildir.

Sizler öylesine bir cehalet içinde abes işliyorsunuz ki, sefilliğiniz kuklalığınız egemene boyun eğmekteki yarışınızdan dolayı Tek tek suratınıza tükürülesi haldesiniz.

Muaviye ordusu, Yezidin askerlerine hayasızca yaptığınız “dua” ne Allah katında ne de kul indinde ayak kiri kadar itibarı yoktur. Kim adına bu palyaço halinizi sergiliyorsunuz ne kazanıyor ne tür bir miras bırakıyorsunuz. Paraya mı tapıyorsunuz özel çıkarlarınız için mi bu kadar yalakalık yapıyorsunuz. Büyük Şeyhimiz, inanç yolunun kuramcısı ve kurucusu Hasibi (Kas) Abbasilerin Bağdat valisine meydan okuyarak zindan yatmaktan çekinmedi siz ise yandaşlıkla zalime işgalciye terörü üretin halkınızı katledene biat ediyorsunuz yazıklar olsun size ahlakınıza şeref ve namusunuza.

Siz din adamı olamazsınız sakal uzatmakla kimseyi aldatamazsınız. Benim dedelerim de sizin yakından tanıdığınız ve bir kısmınızın hasım akraba olduğu el Kasım Alevi bilge ve şeyhleri de sakal bırakırdı ama onlar ne Osmanlının zulmüne ne de ırkçı-milliyetçilerin baskısına boyun eğdi. Dedelerim de babam da URUBU hareketine katılarak anavatanımız Suriye dedi.

Siz sahtekarlar, bu bilge şeyhlerimizin yolunu tutacağınıza, kelimelerle oynayarak “hub el vatan min el iman” sözünü ters yüz ediyorsunuz, bu sözü gerçek vatanımız Suriye için söyleyeceğinize, ömrü ne kadar süreceği belli olmayan, 100 yaşını bile doldurmamış, bir ırkın adıyla isimlendirilen topraklar için söylemekten de utanmıyor, demagoji yapıyorsunuz.

Oysa 7 000 yıllık tarihiyle bizim tek vatanımız insanlığa kattığı uygarlık değerleriyle bir yıldız gibi parlayan Suriye’dir. Bu demagojilerle halkı aldatarak ceplerinizi doldurabilirsiniz iktidara yaptığınız yalakalığın karşılığını da alabilirsiniz ama asla bu halkın bu inancın bu dirayetle insanların tarihinde çöplükten başka bir yere sahip olamazsınız.

Siz bu halinizle DÖNMESİNİZ, TÜRKLEŞMİŞ ARAP, SÜNNİLEŞMİŞ ALEVİLERSİNİZ Başkaca bir pislik değilsiniz.

AKP iktidarıyla ortaklıklarınız, şirketleriniz sermaye dolaşımlarınızı iyi biliyoruz. Siz bu halkın sırtında kambursunuz ve kimliğini inkar eden anavatanına ihanet eden çapsız sünefe sürülerinden ibaretsiniz. Size daha ağır söz söylemek gerek ama terbiyem müsaade etmez.Size söyleyeceğim celladınıza çıkarlarınız için aşık olarak bir yere varamazsınız. Bu halk 1400 yıldır sizin gibi hayasızlara karşı dik durmayı başarmış Suriye’de direnerek de tüm etnik, dini ve mezhebi farklılıklarla dayanışmayı sağlayarak zafer kazanmıştır. Sizin de yapmanız gereken budur halka önderlik ederek zalime karşı direnip farklılıkları kazanmak olmalıdır. Hindi sürüsü gibi yan yana dizilerek yaptığınız dua ne sizi ne sizden sonra gelecek olanları kurtarır. Bunu aklınıza sokun Suriye deneyi bunu bize çok iyi anlattı.

Kendinize gelin.

Mihrac URAL

https://www.facebook.com/857574497622121/videos/1631865086859721/

14.435 Görüntüleme
Türkmen Aleviler

Alevi Dedeleri ve kanaat önderleri bir araya gelerek Afrin Harekatı'na katılan Türk Askerlerine dua etti.


Bu haber 587 defa okunmu?tur.

  Facebook'ta Paylas     TwitterTwitterda Paylas         

Özel Makaleler

Cemil Hayek Yazdı: NİZAMSIZLARIN TANZİMİ

Cemil Hayek Yazdı: NİZAMSIZLARIN TANZİMİ Erdoğan nihayet baklayı ağzından çıkardı: Sen bir merminin kaç para ettiğini biliyor musun?

Ömer Ödemiş Yazdı: Savaş yaşayan Suriye de yaşam bizden daha ucuz!

Ömer Ödemiş Yazdı: Savaş yaşayan Suriye de yaşam bizden daha ucuz! 2019 yılının Türkiye’sinde devlet artan sebze fiyatları ile baş edemeyince çareyi tanzim satış yerleri açarak kendi...

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Suay Karaman Suay Karaman
ÖĞRETİM PROGRAMI – MÜFREDAT
Mahmut ÖZYÜREK Mahmut ÖZYÜREK
Makarna Siparişiyle Atatürkçülük!
Bahattin Gülyuva Bahattin Gülyuva
SATILMIŞ...
H. Hamza Erdem H. Hamza Erdem
BÜYÜKERŞEN'E KİM SALDIRDI?
Abdullah ALNIAK Abdullah ALNIAK
KİMDİR BU KIR BEDİR?
SİZDEN GELENLER SİZDEN GELENLER
Yürüyün Be Kır Bedirler Kim Tutar Sizi- ABDULLAH ALNIAK
Emrah AKGÜN Emrah AKGÜN
DAHA 19 YAŞINDA...
Bülent Esinoğlu Bülent Esinoğlu
Örtülü savaşın örtüsü açılırken...
Özgür Barış Özgür Barış
HADDİNİ BİL ERDOĞAN
Onur Doğan Onur Doğan
Unutkanlar Ülkesi

Okur yorumları kişinin kendi düşüncesidir Yorumcahaber sorumlusu değildir
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi