Devrimci, Güncel, Haber ve Makale Sitesi -
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
KünyeNeden Yorumcahaber?

EN ÇOK OKUNANLAR

Sosyal PaylaşımMihrac Ural'dan Mehmet Güvencilere Uyarı; Zararın Neresinden Dönerseniz Kardır...

Mihrac Ural'dan Mehmet Güvencilere Uyarı; Zararın Neresinden Dönerseniz Kardır...

Tarih 09 Mart 2018, 18:45 Editör yorumcahaber.com

Mihrac Ural – 9 Mart 2018 / Cuma - Lazkiye

Süleymancı cemaatin bir emanetçisi (Hayrullah Karadeniz) aleni olarak; “Biz Süleymancılar CIA kontrolü altındayız” diyor Süleymancıların emanetçisi. Bu bilgilere istinaden ben de diyorum ki, yıllar sonra mahalle ve çocukluk arkadaşım Mehmet Güven cemaatinden biri çıkıp “ Biz Mehmet Güvenci cemaat ancak AKP-MİT denetiminde çalışabildik, onlar korudu ve açtıkları alan oranında da var olduk” diyebilir.

Bu nedenle, önerim Mehmet çıksın, zırvalıklarına değinmeden Almanya’da siyasi itlica talebinde bulunup kendini güvene alarak kamuoyuna her şeyi açıklasın. Böylece MHP’li Adana Büyük belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'nün kanatları altında kirli işlere girmekten, AKP il teşkilatı başkanına hediyeler sunup rızasını almaktan kurtulmuş olur. Halkımızın en acımasız düşmanı olan bu teşkilatçı sürüyle dirsek teması içinde olmasının hiçbir bahanesi hiçbir gerekçesi olmayacağını bundan da kurtulacağını bilmesi gerek. Bak Mehmet, bu öneri senin için tek çıkış yolu aksi takdirde AKP- MİT denetiminde kirli işlere daha da çok bulaşacaksın, seni öyle kullanacaklar ki geri dönüş şansın da kalmayacak halkına ihanet edeceğin işlere bulaşarak bataklıkta boğulacaksın. Kim bilir seninle birlikte bu masum inancın evlatları da ağır bedeller ödemek zorunda kalacaktır.

Mehmet kendine gel, inancını AKP+MHP+MİT’e satarak kazanacağın hiçbir şey olmayacaktır bir kaç kaldırım birkaç okul tadilatıyla bu inanca hiçbir katkın olamaz, belki çevredeki birkaç onursuzu kandırabilirsin ama bu halk bunu yutmayacak, tüm yaptıklarını sana yutturacak kadar dirayetlidir. Devletten uzak dur, hayır işleri yap sınırın bu olsun yeter.

Sana yaptığım ihtarlar çoğalıyor bunun bir noktada işlevsiz olduğu görülürse gerisini sen düşüneceksin.

Altta SÜLEYMANCILAR tarikatının nasıl da CIA denetimine girdiğini kendi yetkilileri tarafından dile getirilen makaleyi sunacağım. Bu tarikatın kurucusu Süleyman Hilmi Tunahan’ın 1959’da vefatından sonra başa gelen Kemal kaçar (Tunalı) 12 Eylül 1980 Askeri darbesi tarafından tutuklanarak idamdan yargılanmaya başlar. Ancak sihirli bir değnek ona dokurun ve bir süre sonra tahliye olur. Hikayeyi emanetçi şahıstan kendiniz okuyun. Sihirli değnek CIA’dır, emanetçi de bunu açıkça ifade ediyor; “Biz Süleymancılar CIA kontrolü altındayız”

Mihrac URAL

İyi okuyun her satırını; “Biz Süleymancılar CIA’nın Kontrolü Altındayız” Bir Mevtanın Ardından Müntesibi olmanın şükr...
HADİNDİK.BLOGSPOT.COM

Bu haber 893 defa okunmu?tur.

  Facebook'ta Paylas     TwitterTwitterda Paylas         

Özel Makaleler

Ahmet Nesin: Seçimi kaç cinayete kazanırsın Erdoğan!...

Ahmet Nesin: Seçimi kaç cinayete kazanırsın Erdoğan!... Perde tekrar açıldığında herkes sahneye sırtını dönmüş, kımıldamadan duruyordu. Damat herşeyin farkındaydı ve fısıl...

Cemil Hayek Yazdı: HUKUKUN KATLİ VE SEÇİMLER

Cemil Hayek Yazdı: HUKUKUN KATLİ VE SEÇİMLER 'Sen kimsin ey savcı!’ derken, Erdoğan aslında cevabı kendisi veriyor; ‘Savcı’ diyor.

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Suay Karaman Suay Karaman
ÖĞRETİM PROGRAMI – MÜFREDAT
Mahmut ÖZYÜREK Mahmut ÖZYÜREK
Makarna Siparişiyle Atatürkçülük!
Bahattin Gülyuva Bahattin Gülyuva
SATILMIŞ...
H. Hamza Erdem H. Hamza Erdem
BÜYÜKERŞEN'E KİM SALDIRDI?
Abdullah ALNIAK Abdullah ALNIAK
KİMDİR BU KIR BEDİR?
SİZDEN GELENLER SİZDEN GELENLER
Yürüyün Be Kır Bedirler Kim Tutar Sizi- ABDULLAH ALNIAK
Emrah AKGÜN Emrah AKGÜN
DAHA 19 YAŞINDA...
Bülent Esinoğlu Bülent Esinoğlu
Örtülü savaşın örtüsü açılırken...
Özgür Barış Özgür Barış
HADDİNİ BİL ERDOĞAN
Onur Doğan Onur Doğan
Unutkanlar Ülkesi

Okur yorumları kişinin kendi düşüncesidir Yorumcahaber sorumlusu değildir
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi