Devrimci, Güncel, Haber ve Makale Sitesi -
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

EN ÇOK OKUNANLAR

Sosyal PaylaşımBashar Jaafarii'nin' 'Esad Rejimin Oğlu' Sözüne Verdiği Yanıt

Bashar Jaafarii'nin' 'Esad Rejimin Oğlu' Sözüne Verdiği Yanıt

Tarih 10 Mart 2018, 18:06 Editör yorumcahaber.com

Suriyeli Diplomat #Bashar_Jaafari, ona Esad Rejiminin oğlu olduğu söylendiğinde cevabı:

Biz Suriye Rejiminin oğulları ve kızlarıyız. Evet ve seslerimizi Dr. Bashar Jaafari'nin sesine katalim 
Bu sözler Suriye’nin Aslanı tarafindan soylendi.
Suriyeli Diplomat #Bashar_Jaafari, ona Esad Rejiminin oğlu olduğu söylendiginde cevabı:
Evet, beni ilkokuldan üniversiteye kadar “aile boyu” yemek maliyetini bile aşmayan bir fiyatla okutan Rejimin oğluyum. Evet, bu rejimin oğluyum...
"Ekonomik çıkmazlara rağmen", devletin yükünü otuz yıldır ceken, ve buna ragmen, bana ve tüm Suriyelilere benzini dünya fiyatının dortte biri ve gazi dünya fiyatının üçte ikisi fiyatina veren, ve bu hayati ve önemli desteğin bir sonucu olarak tum esyalari düşürülmüş fiyatla sağlayan rejimin oğluyum…
Evet, bu rejimin oğluyum. Su, elektrik ve sanitasyon ile rastgele konutlarin (fakirlere konut) tüm alanlarına hizmet verme kararını alan rejimin oğluyum.
Evet, bu rejimin oğluyum. Kırk yıl önce şeker ve pirinci tüm insanlara gerçek fiyatlarının çeyregine denk gelen sübvansiyonlu fiyatlarla veren rejimin oğluyum.
Evet, bu rejimin oğluyum. Beni üniversiteden cikaran ve yarın binlerce ve binlerce doktor, avukat ve akademisyeni de yarinlarin pahasina çıkaracak olan rejimin oğluyum.
Evet, Lübnan'ı koruyup istikrarı yeniden tesis etmek için (Suriye'nin ateşi ile birlikte) Lübnan'a fedakarliklar ve şehitlikten önce girmiş olan bu rejimin oğluyum.
Evet, Suriye'nin Arap vatanının bir parçası olduğu ve Filistin'in Arap vatanının bir parçası olduğu ve direnişin doğru ve teslimiyetin ihanet olduğunu ilkelerinden öğrendiğim bu rejimin oğluyum. 
İsrail'in bir düşman ve bir düşmanın Amerika olduğunu  ve baykuşun bir tuzak doğurmadığıni öğrendim. Araplarin başları Amerikan ayakkabilarinin önünde eğildiği zamanlarda başımın amerika karşısında dik durmasını öğrendim
Evet, bu rejimin oğluyum. Hamas'a yardım eden ve Gazze halkına yardım eden rejimin oğluyum, ikinci Kıble devleti ve iki kutsal caminin ilk ve ikincisi de dahil olmak üzere dünyanın bütün ülkeleri tarafından terkedilmiş olduklari bir zamanda.
Evet, bu rejimin oğluyum. Ben rejimin oğluyum. Onsuz, Arap ordularının başaramadiğı bir dönemde Lübnan'da İslami direnişin ve İsrail ile Amerika'ya karşı zaferin olamayacagı.
Evet, bu rejimin oğluyum. Amerika'yı ziyaret etmeyen rejimin oğlu ya da bir zamanlar Amerika'nın üç devlet başkanı Suriye'yi ziyaret ettiğinde ve aynı zamanda Arap demokrasilerinin boyunları Amerikan beyefendinin ayaklarınin altindayken ve George Bush'un köpeklerini çiftliğinde ağırladıginda.
Evet, Amerikan rejiminin şarap kupasıyla kupasını tokusturmayan bu rejimin oğluyum ... 
Bilim adamı Shimon Peres ile el sıkışmadı ve Müftü diger din adamlari krallara ve krallara karşı gösterileri yasakladıklarında Filistin’lilere şehitlik operasyonlarını inkar etmedi.
Evet, bu rejimin oğluyum. Evet, İsrail’I arkaya alip ABD ve Batı'nın fabrikalarını ve bankalarını işgal etmek için devletin parasinı çalmayan rejimin oğluyum... Amerikan silah fabrikaları iflas edenleri hayata dondurmedi ve İngiliz hayvanat bahçesini neslini tükenmekten kurtarmadı, ki Filistin halkının Kudüs'te soyunun tükendiği bir zamandi...

Evet, bu rejimin oğluyum, İsrail'le yuzlesmek icin parça parça roketler alan ve iflastan kurtarmak için Amerikan ve İngiliz silah filolarını satın alip bu cephanelikleri sadece bir tankla yok edilebilecek zavalli, yapayalnız bir Bahreyn halkına atmayan. 
Evet, bu rejimin oğluyum. Evet, tüm forumlarda İsrail’in nükleer tehlikesi hakkında uzun zamandır konuşan rejimin oğluyum ve İran'ın nükleer programı fikrini isleyip duran rejimlerin oğlu değilim, ki, İsrail'in tam bir nükleer silahlanmasi ile bile urkutulemez.
Bu Suriye’dir
AÇIKLAMANIN İNGİLİZCESİ
We are the sons and daughters of the Syrian  Regime .... 
Yes and join our  voices to  Dr. Bashar Jaafari's voice 
These words was said by the Lion of the 
Syrian Diplomat #Bashar_Jaafari when they told him you are the son of the Asadi Regime
This  was his response :
Yes I am the son of the Regime that taught me from the primary till  the university at a cost that does not exceed the cost of the meal "family size" ... Yes I am the son of this regime. ...
I am the son of the regime, which carried the burden of the state for three decades, "despite the emergence of economic" to give me and give all the Syrians fueling a quarter of its world price and gasoline by two thirds of the world price and all the goods that were reduced as a result of this vital support and important ..
Yes, I am the son of this regime. I am the son of the regime who took the decision to serve all areas of random housing (housing for the poor) with water, electricity and sanitation ....
Yes, I am the son of this regime. I am the son of the regime that gave forty years ago sugar and rice to all people at subsidized prices equivalent to one quarter of their real prices ...
Yes, I am the son of this regime. I am the son of the regime, which brought me out of college and will bring out thousands and thousands of doctors, lawyers, academics and the cost of determination tomorrow.

Yes, I am the son of this regime, which entered Lebanon in advance of sacrifices and martyrdom to protect Lebanon and restore stability and Syria's fever with it ...
Yes, I am the son of this regime, from which I learned from its principles that Syria is part of the Arab homeland and that Palestine is part of the Arab homeland and that the resistance is right and surrender treachery ... I learned from him that Israel is an enemy and an enemy America ... and that the owl does not give birth to a drunk ... A time when Arab heads were lowered in front of American shoes.
Yes, I am the son of this regime. I am the son of the regime that helped Hamas and helped the people of Gaza at a time that was abandoned by all the countries of the world, including the state of the second Qibla and the first and second of the two Holy Mosques.
Yes, I am the son of this regime. I am the son of the regime. Without it, there would have been no Islamic resistance in Lebanon and the victories against Israel and America at a time when Arab armies could not.
Yes, I am the son of this regime. I am the son of the regime who did not visit America or once when the three presidents of America visited Syria, and at the same time the necks of the Arab democracies sat at the feet of the American gentleman and fondled George Bush's dogs at his ranch.
Yes, I am the son of this regime, who did not hit his cup with the American president's wine cup ... He did not shake hands with his scientist Shimon Peres, and the Mufti did not deny martyrdom operations to the Palestinians at a time when religious scholars banned demonstrations against kings and kings.
Yes, I am the son of this regime. Yes, I am the son of the regime that did not steal the state's money to occupy the factories and banks of the Americans and the West and behind them Israel ... The American arms factories did not revive the bankrupt and did not save the endangered British zoo at a time when the Palestinian people are extinct in Jerusalem ...
Yes, I am the son of this regime, which buys rockets a piece of pieces to face Israel, and did not buy fleets of American and British weapons to pull them out of bankruptcy and to throw these arsenals a lonely Bahraini people that can be destroyed with one tank.
Yes I am the son of this regime Yes I am the son of the regime, which has long talked about the danger of Israel nuclear in all forums and I am not the son of the regimes that the idea of ​​Iran's nuclear program, which was not intimidated by a full nuclear arsenal from Israel
This is Syria 

AÇIKLAMANIN ARAPÇA METNİ

حن ابناء النظام الاسديين ....نعم ونضم صوتنا لصوت دكتور بشار الجع 
الكلمة الذي قالها أسد الدبلوماسيه السوري
 #بشار_الجعفري عندما قالوا له انت ابن النظام الأسدي فكان رده كالصاعقه....
نعم أنا ابن النظام الذي علمني من الابتدائي والذي خرجني من الجامعة بكلفة لا تتعدى كلفة وجبة كنتاكي " حجم عائلي"….نعم أنا ابن هذا النظام..
أنا ابن النظام الذي حمل الدولة أعباء كبيرة طوال ثلاثة عقود " رغم نشوئها اقتصادياً" ليعطيني ويعطي كل السوريين المازوت بربع ثمنه العالمي والبنزين بثلثي سعره العالمي وقس على ذلك جميع السلع التي كانت مخفضة نتيجة هذا الدعم الحيوي والهام..
نعم أنا ابن هذا النظام أنا ابن النظام الذي أخذ قراراً بتخديم مناطق السكن العشوائي كلها (مساكن الفقراء) بالماء والكهرباء والصرف الصحي….عكس جميع الدول العربية بما فيها دول الخليج الغنية الديمقراطية العظمى…
نعم أنا ابن هذا النظام أنا ابن النظام الذي أعطي منذ أربعين سنة السكر والرز لكل الناس بأسعار مدعومة تعادل ربع أسعارها الحقيقية…
نعم أنا ابن هذا النظام أنا ابن النظام الذي خرجني جامعياً وسيخرج مثلي الآلاف والآلاف من أطباء ومحامين وجامعيين وبكلفة عزيمة غدا …..

نعم أنا ابن هذا النظام الذي دخل لبنان مقدماً التضحيات والشهداءلكي يحمي لبنان وأعاد له استقراره وحمى سورية معه…
نعم أنا ابن هذا النظام الذي تعلمت من مبادئه أن سورية جزء من الوطن العربي وأن فلسطين جزء من الوطن العربي وأن المقاومة حق والاستسلام خيانة… تعلمت منه أن إسرائيل عدو وأمريكا عدو …وأن البومة لا تلد فراخاً… تعلمت منه أن يكون رأسي مرفوعاً أمام أمريكا في وقت خفضت فيه رؤوساً عربية أمام أحذية الأمريكان..
نعم أنا ابن هذا النظام .. أنا ابن النظام الذي ساعد حماس وساعد أهل غزة في وقت تخلت عنها كل دول العالم بما في ذلك دولة ثاني القبلتين وأول وثاني الحرمين الشريفين….
نعم أنا ابن هذا النظام أنا ابن النظام الذي لولاه لما كان هناك مقاومة إسلامية في لبنان ولما حققت الانتصارات على إسرائيل وأمريكا في وقت عجزت الجيوش العربية عن ذلك …
نعم أنا ابن هذا النظام أنا ابن النظام الذي لم يزر أمريكا ولا مرة واحدة في وقت زار فيه ثلاث رؤساء أمريكا سورية، وفي وقت تطاولت الأعناق رؤساء الديمقراطيات العربية للجلوس عند قدمي السيد الأمريكي ومداعبة كلاب جورج بوش في مزرعته ..
نعم أنا ابن هذا النظام الذي لم يرطم بكأسه كأس نبيذ السيد الأمريكي….ولم يصافح أعلم علماؤه شيمون بيريز ولم يحرم مفتيه العمليات الاستشهادية للفلسطينيين في وقت حرم فيه فقهاء الدين التظاهرات ضدالامراء والملوك..
نعم أنا ابن هذا النظام نعم أنا ابن النظام الذي لم يسرق اموال الدولة ليشغل فيها معامل ومصارف الأمريكان والغرب ومن ورائهم إسرائيل….ولم ينعش معامل الأسلحة الأمريكية المفلسة ولم ينقذ حديقة الحيوانات البريطانية المهددة بالانقراض في وقت ينقرض فيه الشعب الفلسطيني بالقدس…
نعم أنا ابن هذا النظام الذي يشتري الصواريخ قطعة قطعة ليواجه بها إسرائيل ولم يشتري أساطيل الأسلحة الأمريكية والبريطانية لينشلهم من الافلاس وليقاتل بهذه الترسانات شعباً بحرينياً أعزلا ًيمكن أن يقضى عليه بدبابة واحدة..
نعم أنا ابن هذا النظام نعم أنا ابن النظام الذي طالما تحدث عن خطر إسرائيل النووي في جميع المحافل ولست ابن الأنظمة التي هالها فكرة برنامج إيران النووي ولم يخيفها ترسانة نووية كاملة من إسرائيل 
هذه هي #سوريا 

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Bu haber 1540 defa okunmu?tur.

  Facebook'ta Paylas     TwitterTwitterda Paylas         

Dünya

Filistin'in Cesur Kızı Tamimi'den Mektup: Neden Çocukların Önünde Boy Gösteren Orduyu Eleştirmiyorlar?

Filistin'in Cesur Kızı Tamimi'den Mektup: Neden Çocukların Önünde Boy Gösteren Orduyu Eleştirmiyorlar? “Filistin’in cesur kızı” 17 yaşındaki Ahed Tamimi, uzun bir mektup kaleme alarak “İşgal altında her şey suç. İnsanl...

'IŞİD, El Nusra'nın elindeki iki varil kimyasala el koydu'

'IŞİD, El Nusra'nın elindeki iki varil kimyasala el koydu' Rusya'nın Suriye'deki tarafları uzlaştırma merkezi, Hama'nın Latmana kentinde IŞİD bağlantılı grupların...

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Suay Karaman Suay Karaman
ÖĞRETİM PROGRAMI – MÜFREDAT
Mahmut ÖZYÜREK Mahmut ÖZYÜREK
Makarna Siparişiyle Atatürkçülük!
Bahattin Gülyuva Bahattin Gülyuva
SATILMIŞ...
H. Hamza Erdem H. Hamza Erdem
BÜYÜKERŞEN'E KİM SALDIRDI?
Abdullah ALNIAK Abdullah ALNIAK
KİMDİR BU KIR BEDİR?
SİZDEN GELENLER SİZDEN GELENLER
Yürüyün Be Kır Bedirler Kim Tutar Sizi- ABDULLAH ALNIAK
Emrah AKGÜN Emrah AKGÜN
DAHA 19 YAŞINDA...
Bülent Esinoğlu Bülent Esinoğlu
Örtülü savaşın örtüsü açılırken...
Özgür Barış Özgür Barış
HADDİNİ BİL ERDOĞAN
Onur Doğan Onur Doğan
Unutkanlar Ülkesi

Okur yorumları kişinin kendi düşüncesidir Yorumcahaber sorumlusu değildir
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi