Devrimci, Güncel, Haber ve Makale Sitesi -
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

EN ÇOK OKUNANLAR

Sosyal PaylaşımOnurlu Yüksel Direnişi Hakkında Bilinmesi Gerekenler-2 Nuriye'ye Hakaret Ettiniz Ya Pes!

Onurlu Yüksel Direnişi Hakkında Bilinmesi Gerekenler-2 Nuriye'ye Hakaret Ettiniz Ya Pes!

Tarih 14 Mayıs 2018, 13:53 Editör yorumcahaber.com

Dünya Halkları için bedenini açlığa yatıran Nuriye Gülmen'e, mücadelesiyle canını ortaya koyan birine de hakaret ettiniz ya pessss....

Nuriye sadece işine dönebilmek için mi bedenini açlığa yatırdı sanıyorsunuz? Hali hazırda bekleyen yeni KHK'ların önüne açlığiyla siper oldu .Ülkemizin üzerine çöken karanlığa açlığıyla mum yaktı .şimdi siz kalkmış hakaretler edip kürt düşmanlığı, ırkçılıkla suçluyorsunuz .

Ayıptır günahtır .Açıklamalarında tek bir yerinde HDP geçiyor. Ordada yazılan nettir ."Biz direnişçiyiz hiç bir partiyle bir alakamız yoktur anılmakta istemeyiz" deniliyor HDP'den aday olduğu için HDP yazıyor CHP olaydı CHP yazardı .Burada kürt düşmanlığı nerede ?Irkçılık nerede .Asıl ırkçılık yapan Nuriye'yı kürt düşmanı ilan edenlerdir, bu tarz yorumlara izin verenlerdir. 

Sandık başlarında HDP için mücadele eden biri olarak söylüyorum, Nuriye'yi tanıyan bir olarak söylüyorum evet Nuriye sevmedigi şey Kürtleri değıl ,her türlü ırkçılık yapanı sevmez Kürt Milliyetçiligini ve Türk Milliyetçiligini yapanı sevmez. Acılar yarıştırılıyor resimler paylaşılıyor ,başa kakılır gibi .soruyorum size Mehmet az mı direndi ? Neredeyse Ankara'nın bütün gazı üstüne boca edildi tek bir resim karesi paylaşmadı. Nazan ,Acun hocam ve Alev keza öyle. Bedellerin en büyüğünü ödeyen Nuriye ve Semih tek bir gün of demedi. Ayıptır ,günahtır , yazıktır .Siz nasıl hakaret edebilirsiniz sizin için çocuklarınız için bedenini açlıga yatıran birine.

Desteklerini çekeceklermiş de yok bilmem neymişte ,pardonda ne zaman destek vermistinzde çekiyorsunuz işgüzarlar sizi yoğun işkence yapıldığı günlerde gelip kamera önünde kınamakla destek olunmuyor. 

İşkence yapılırken acıya ortak oluyo rmusun onu anlat bize.. .Nuriye'den de uzak durun alet etmeyin hastalıklı beyinlerinizden uydurduğunuz şeylere. Nuriye'ye kürt düşmanı demek ancak sizin nasıl hasta ruhlu olduğunuz göstergesidir. 
NURİYE GÜLMEN YALNIZ DEĞİLDİR 
YAŞASIN YÜKSEL DİRENİŞİ
 

Gülnaz Bozkurt

Bu haber 780 defa okunmu?tur.

  Facebook'ta Paylas     TwitterTwitterda Paylas         

Gündem

Berlin Başbakanlık Binası Önünde Gülaferit’le Dayanışma Eylemleri Devam Ediyor

Berlin Başbakanlık Binası Önünde Gülaferit’le Dayanışma Eylemleri Devam Ediyor Gülaferit’le Dayanışma Grubu Berlin’de eyalet Başbakanlık binası önündeki eylemlerine 16 Temmuz Pazartesi günüde de...

Barış Akademisyenleri’nden çete lideri Peker'in beraatına dair açıklama

Barış Akademisyenleri’nden çete lideri Peker'in beraatına dair açıklama Barış imzacısı akademisyenlerini “Oluk oluk kanlarını akıtacağız” diyerek tehdit eden çete lideri Sedat Peker hakkı...

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Suay Karaman Suay Karaman
ÖĞRETİM PROGRAMI – MÜFREDAT
Mahmut ÖZYÜREK Mahmut ÖZYÜREK
Makarna Siparişiyle Atatürkçülük!
Bahattin Gülyuva Bahattin Gülyuva
SATILMIŞ...
H. Hamza Erdem H. Hamza Erdem
BÜYÜKERŞEN'E KİM SALDIRDI?
Abdullah ALNIAK Abdullah ALNIAK
KİMDİR BU KIR BEDİR?
SİZDEN GELENLER SİZDEN GELENLER
Yürüyün Be Kır Bedirler Kim Tutar Sizi- ABDULLAH ALNIAK
Emrah AKGÜN Emrah AKGÜN
DAHA 19 YAŞINDA...
Bülent Esinoğlu Bülent Esinoğlu
Örtülü savaşın örtüsü açılırken...
Özgür Barış Özgür Barış
HADDİNİ BİL ERDOĞAN
Onur Doğan Onur Doğan
Unutkanlar Ülkesi

Okur yorumları kişinin kendi düşüncesidir Yorumcahaber sorumlusu değildir
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi