Devrimci, Güncel, Haber ve Makale Sitesi -
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
KünyeNeden Yorumcahaber?

EN ÇOK OKUNANLAR

Sosyal PaylaşımMihrac Ural Yazdı: İKİ UCU BOKLU DEĞNEK!

Mihrac Ural Yazdı: İKİ UCU BOKLU DEĞNEK!

Tarih 24 Mayıs 2018, 21:38 Editör yorumcahaber.com

24 Mayıs 2018 / Perşembe - Lazkiye

.

Birileri ona yürü ya kulum dedi ve yürüdü. Aleviliğe ve inanç ilkelerine ihanet ederek gitti. Eli kanlı ülkücülerle ihanet çetesi mafyacılarla derin devlet kanatları altında ilişkiye girdi. Kendini ancak orada bulabildi çünkü Alevilikle uzak yakın bir ilişiği yoktu; Spor kulüpleri yaparak yok kaldırım ihaleleri alarak inanç önderi olunmayacağını bilmeyecek kadar da bir cahildir. Şimdi bakın hangi potada debelenip duruyor; Bahçeli Çakıcı Hüseyin sözlü Mehmet Güven ilişki ağları, tam da bir çete ağı olarak karşımızda duruyor.

Devlet Bahçeli MHP genel başkanı, Cezaevindeki mafya babası Alaattin Çakıcı'yı ziyaret ediyor. Bu ziyaret gayen normaldir. MHP tarihi kirli ve karanlık işlerin tarihidir. bu açıdan kendi adıma hiç garipsemem. Özellikle son dönemde Alaattin Çakıcı’nın HDP Cumhurbaşkanı adayı Selahittin Demirtaş için söylediklerinden sonra çok daha anlaşılır bir şeydir; zaten Bahçeli'nin kader mahkumlarına af dediği de kimler için af olacağı bellidir.

Bunlar ortadayken MHP Adana Büyük Şehir Belediye başkanı Hüseyin Sözlü'yle kanka olan Mehmet Güven adlı rüya taciri Alevilik adına bu çeteyle ilişkisini anlamak mümkün mü?

2019'un yalancısı Mehmet Güven .inr sokak kurnazıdır. Zeka özürlüdür ve çok basit insanları kandırmak üzere kurgulanmış yalanlarıyla derin devletin kuklalığını yapma çabasındadır. Bu tellal, mehdi'nin geliş sırının peygamberlere bile verilmediğinden habersiz olarak Hz. İsa'yı yalancı konumuna düşürerek o6nu rüyasında gördüğünü iddia edip, "2019'da mehdi zuhur edeceği" mesajını halka iletmek üzere görevlendirdiğini söylemektedir. Bu tarih doğru çıkmasa yalancı Hz İsa'dır ben değilim diyecek kadar da pervasızdır. Derin devletle kurduğu ilişkiler onun pervasızlığını artırsa da Alevilikle uzak yakın bir ilişiği ve bilgisi yoktur güç elde etmek için yamandığı MİT ve derin devletle halkımızı bölmek için çalışmaktadır. Suriye düşmanlığı yapan bu kalpazan, NATO kuklası TSK'nın Suriye'yi işgaline destek vererek de eli kanlı diktatör Erdoğan'ın kuklalığına soyunmuştur.

Şimdi şöyle bir geriye çekilip baktığımızda Bahçeli Çakıcı Sözlü ve Mehmet Güven ilişkisinin derin anlamını çözmek zor olmayacaktır. Tümü halkımızın inancımızın azılı katilleri düşmanları olan bir şebekedir. Alevileri bu şebekenin biatçısı yapmak isteyenlerin başında da Mehmet Güven adlı zeka özürlüsü salak adam gelmektedir.

Halkımızın bu insanlardan uzak kalması onlara hangi nedenle olursa olsun yamananları uyarması gerekmektedir. 2019'da ne mehdi gelecek nede bu din tüccarının söylediği bir tek cümle gerçekleşecek. Bundan emin olun. Bu tür söylentiler aynı gerekçelerle bu gün 13'ten fazla mehdi tellalı tarafından da söylenmektedir.Tümü yalandır ve din ticaretidir halkı kandırmak için kendi güçlerine güç katmak için yapılan kalpazanlıktır.

Alevilerin tutuğu doğru yol onların kurtuluşudur. Mehdi'nin gelişi ise Allaha kalmıştır, Mehdi'nin zuhuruyla ilgili ne kulların ne de peygamberlerin haberi vardır.

Şu iki foto kümesine bir bakın ve karşılaştırın. kimin eli kimin cebinde ???
iki ucu pis bid değnek gibi duruyorlar...

Mihrac URAL
Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, yazı
Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, ayakta duran insanlar

Bu haber 656 defa okunmu?tur.

  Facebook'ta Paylas     TwitterTwitterda Paylas         

Özel Makaleler

Cemil Hayek Yazdı: TİYATRO

Cemil Hayek Yazdı: TİYATRO Dünyanın en güzel tiyatrosu Türkiye halklarına karşı oynandı. Oyuncular Erdoğan ve AKP, yazanlar Erdoğan’ın akıl ho...

EN BÜYÜK MAFYA, ÇETE, EMPERYALİST İTİ KURUMSAL DEVLET FAŞİZMİNİN TA KENDİSİDİR

EN BÜYÜK MAFYA, ÇETE, EMPERYALİST İTİ KURUMSAL DEVLET FAŞİZMİNİN TA KENDİSİDİR 12 Mart ve 12 Eylül gibi faşist cuntalar, açık faşizmler olmadan emperyalizm ve İşbirlikçi oligarşi kendi krizlerin...

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Suay Karaman Suay Karaman
ÖĞRETİM PROGRAMI – MÜFREDAT
Mahmut ÖZYÜREK Mahmut ÖZYÜREK
Makarna Siparişiyle Atatürkçülük!
Bahattin Gülyuva Bahattin Gülyuva
SATILMIŞ...
H. Hamza Erdem H. Hamza Erdem
BÜYÜKERŞEN'E KİM SALDIRDI?
Abdullah ALNIAK Abdullah ALNIAK
KİMDİR BU KIR BEDİR?
SİZDEN GELENLER SİZDEN GELENLER
Yürüyün Be Kır Bedirler Kim Tutar Sizi- ABDULLAH ALNIAK
Emrah AKGÜN Emrah AKGÜN
DAHA 19 YAŞINDA...
Bülent Esinoğlu Bülent Esinoğlu
Örtülü savaşın örtüsü açılırken...
Özgür Barış Özgür Barış
HADDİNİ BİL ERDOĞAN
Onur Doğan Onur Doğan
Unutkanlar Ülkesi

Okur yorumları kişinin kendi düşüncesidir Yorumcahaber sorumlusu değildir
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi