Devrimci, Güncel, Haber ve Makale Sitesi -
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
KünyeNeden Yorumcahaber?

EN ÇOK OKUNANLAR

Sosyal PaylaşımDEV-GENÇ AÇIKLAMA: KATİL, SOYSUZ SÜLEYMAN MAHALLELERİMİZDEN DEFOL!

DEV-GENÇ AÇIKLAMA: KATİL, SOYSUZ SÜLEYMAN MAHALLELERİMİZDEN DEFOL!

Tarih 20 Haziran 2018, 11:33 Editör yorumcahaber.com

KATİL, SOYSUZ SÜLEYMAN MAHALLELERİMİZDEN DEFOL!

HALKIMIZ!
MAHALLELERİMİZİ HALK DÜŞMANLARINA DAR EDELİM!
Bugün (19.06.2018)  Katil, Soysuz İçişleri Bakanı Süleyman Soylu; tetikçileriyle birlikte halktan gizli, aniden, hiçbir haber yapmadan Gazi Mahallesi’ne geldi. Bu titrek, aşağılık korkak onlarca zırhlı tenekesi olmadan, binlerce halk düşmanı tetikçisi olmadan; değil Gazi Mahallesi’ne girmek; devrimcilerin olduğu, onurlu halk çocuklarının olduğu mahallelere 5 km bile yaklaşmaya cüret edemez. Değil devrimcilerin örgütlü olduğu mahalleler, örgütsüz halkın olduğu yoksul mahallelerin dahi yolunu bilmez halk düşmanlarının ayakları…
Süleyman Soylu kimdir?  Süleyman Soylu halk düşmanı bir katildir. DYP, DP, AKP arasında dolaşan düzeniçi bir dönektir. Faşist AKP ile ve daha önceki işbirlikçi hükümetleriyle her türlü çıkar ilişkisine girmiş, halka karşı düşmanlık temelinde tüm şerefsizlikler ve namussuzluklarla ittifak kurmuş, uzlaşmış bir vatansızdır Soysuz Süleyman. Evet, Soysuz Süleyman’ın vatanı yoktur! Emperyalistlerin, onların işbirlikçisi faşist iktidarların köşesinde bucağında olan hiç kimsenin vatanı yoktur. Emperyalistlerin vatanı paradır. Soysuz Süleyman, her fırsatta yalakalık yaptığı Tayyip Erdoğan’la birlikte emperyalistlerin köpekliğini yapma görevlerini büyük bir keyifle üstlenmektedir. Bu Soysuz’un vatanı, Anadolu halklarının kanıdır. Soysuz’un vatanı evlatlarımızın, kardeşlerimizin, abi ve ablalarımızın, arkadaşlarımızın açlığı, yoksulluğu, sefaletidir.
Bu halk, bu vatan bizimdir, devrimcilerindir! Devrimciler bu dünyanın en soylu damarıdır. DEV-GENǒliler bu ülkenin en onurlu evlatlarıdır. “Biz halkız, halktan biriyiz, halkın öncüsüyüz” diyordu Dayı. Halk biziz! Bu vatan bizim! Gazi, Armutlu bizimdir!Vatan sevdiklerimiz, sevdalarımız, acılarımız, özlemlerimiz, öfkemizdir. Vatan üzerinde yaşadığımız topraklardaki anılarımızdır. Vatan annemiz, babamızdır. Kardeşlerimiz, eşimiz, çocuğumuzdur vatan. Vatan, arkadaşlarımız, dostlarımız; iyi olan, güzel olan her şeyimizdir!
Emperyalizmin işbirlikçileri, katiller, soysuzlar vatanın ne olduğunu bilmezler! Çok yabancıdır vatan onlara… Vatan bizim için Gazi’dir! Armutlu’dur! Vatan şehitlerimizdir, değerlerimizdir! Vatan, Gazi’de cenazesi için 80 saat hiç durmadan, aralıksız çarpıştığımız Günay Özarslan’dır. Vatan, Dilek Doğan için, Yılmaz Öztürk için katillerin otobüsünü, halk düşmanlarının beynini vurduğumuz cüretimizdir!
SOYSUZ SÜLEYMAN’A SESLENİYORUZ!
Gazi, Armutlu senin mezarındır! Okmeydanı, Çayan, Güzeltepe, Nurtepe, Gülsuyu, İkitelli, Altınşehir, Sarıgazi, Bir Mayıs, Adana, Urfa, Ankara, Amed… Vatanımızın dört bir yanı sana mezardır! Bütün yoksul mahallelerin sana getireceği tek şey mezar olabilir!
Zırhlı tenekelerle, binlerce tetikçinle mahallelerimize titrek titrek gelmek ne demek göreceksin! Halkımızı tetikçilerinle, tenekelerinle korkutamaz, yanında getirdiğin kuklalarınla Anadolu halklarının gözünü boyayamazsın! 
Biz çok kanımızı verdik. 48 yıldır çok öldük, çok işkence gördük, kaçırıldık, kaybedildik, diri diri yakıldık, gömüldük. Yine ölür, yine işkence görür, yine gömülür, yine yakılırız. Ama senin gibi soysuz köpeklerin karşısında yine de dimdik durmayı biliriz!Sen ölürsen… 1 kere ölürsün. Tarihin çöplüğüne gömülürsün. Biz bin kere ölsek, milyon kere doğarız! Çünkü biz halkız! Biz halkın örgütlü gücüyüz! Tarihin ve hayatın en soylu damarı biziz!
HALKIMIZ! DEV-GENǒLİLER!
Mahallelerimizde, okullarımızda, hayatın hiçbir alanında eli kanlı katilleri soluk aldığımız alanlarda barındırmayalım. Soysuz Süleyman kan emici bir katildir. Şerefsizlere, namussuzlara hak ettikleri tavrı gösterelim.
14 yaşındaki Berkin Elvan’ın katillerinin, Dilek Doğan’ın, Yılmaz Öztürk’ün katillerinin, Haziran Ayaklanması’nda katledilen gençlerimizin katillerinin ellerini kollarını sallayarak dolaşmasına izin vermeyelim. Bunun gibi köpeklerin, halkımızın gözünü boyamasına izin vermeyelim.
GAZİ DEVRİMDİR! GAZİ CEPHEDİR! Bunu dost-düşman bilir.  
ARMUTLU DEVRİMDİR! ARMUTLU CEPHEDİR! Bunu dost-düşman bilir.
DEV-GENǒLİLER!
Her DEV-GENǒli devrimimizin kurmaylarındandır. Her DEV-GENǒli halkımızın adaletsizliğe, sömürüye, zulme karşı mücadelesinin, Anadolu halkının yükselen adalet sesinin potansiyel komutanlarındandır! 
DEV-GENǒLİ OLAĞANDIŞI ANLARDA İNİSİYATİF ALMAYI BİLENDİR. İnisiyatif, karar alma gücüdür. Sorumluluktur. Mahallelerimizin, ülkemizin, tarihimizin sorumluluğu hepimizin omuzlarındadır. Şehitlerimizin gözleri üzerimizdedir. Tutsaklarımızın kulakları seslerimizdedir. Katillere karşı mahallelerimizde inisiyatif alıp, halk düşmanlarına mahallelerimizi dar edelim!
Tüm Halkımızı, faşist saldırılara karşı mahallelerimizi savunmaya çağırıyoruz!
GAZİ, ARMUTLU DEVRİMDİR-CEPHEDİR!
KAHROLSUN FAŞİZM YAŞASIN MÜCADELEMİZ!
SÜLEYMAN SOYLU, SOYSUZ BİR KATİLDİR!
KATİLLERDEN HESAP SORDUK, SORACAĞIZ!

DEV-GENÇ

Bu haber 377 defa okunmu?tur.

  Facebook'ta Paylas     TwitterTwitterda Paylas         

Dünya

7 aylık ikiz bebekler 2 aydır anneleriyle cezaevinde

7 aylık ikiz bebekler 2 aydır anneleriyle cezaevinde 7 aylık ikiz bebekler 2 aydır anneleriyle cezaevinde

Avukat Yaprak Türkmen'in Tutsak Avukatlara Destek Açlık Grevi Açıklaması

Avukat Yaprak Türkmen'in Tutsak Avukatlara Destek Açlık Grevi Açıklaması Avukat Yaprak Türkmen'in Tutsak Avukatlara Destek Açlık Grevi Açıklaması:

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Suay Karaman Suay Karaman
ÖĞRETİM PROGRAMI – MÜFREDAT
Mahmut ÖZYÜREK Mahmut ÖZYÜREK
Makarna Siparişiyle Atatürkçülük!
Bahattin Gülyuva Bahattin Gülyuva
SATILMIŞ...
H. Hamza Erdem H. Hamza Erdem
BÜYÜKERŞEN'E KİM SALDIRDI?
Abdullah ALNIAK Abdullah ALNIAK
KİMDİR BU KIR BEDİR?
SİZDEN GELENLER SİZDEN GELENLER
Yürüyün Be Kır Bedirler Kim Tutar Sizi- ABDULLAH ALNIAK
Emrah AKGÜN Emrah AKGÜN
DAHA 19 YAŞINDA...
Bülent Esinoğlu Bülent Esinoğlu
Örtülü savaşın örtüsü açılırken...
Özgür Barış Özgür Barış
HADDİNİ BİL ERDOĞAN
Onur Doğan Onur Doğan
Unutkanlar Ülkesi

Okur yorumları kişinin kendi düşüncesidir Yorumcahaber sorumlusu değildir
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi