Devrimci, Güncel, Haber ve Makale Sitesi -
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
KünyeNeden Yorumcahaber?

EN ÇOK OKUNANLAR

Sosyal PaylaşımMihrac Ural Yazdı: ÇAKICI'NIN AVUKATI VE HUKUK

Mihrac Ural Yazdı: ÇAKICI'NIN AVUKATI VE HUKUK

Tarih 29 Haziran 2018, 22:18 Editör yorumcahaber.com

Çakıcı’nın açıklamasını önemsemedim. Kendi deneylerimden bilirim Sedat Peker malum mafya çözemezinin sahte kabadayılığını sınamak adına ona Türkmen dağına ülküdaşlarını kurtarmak için davet etmiştim.

“Çok daha büyük projelerle uğraştığı” için gelemeyeceğini açıklamış, korkaklığını vefasızlığını göstererek Türkmendağı terör şebekelerini yalnız bırakmıştı.

Benzer tehditle, Karar gazetesi yazarlarından Etyen Mahçupyan, Elif çakır ve diğerleri tehdit edilmiştir. Malum mafya çömezi kanlı katliamların tetikçisi Alaattin Çakıcı MHP kökenli Ülkücü bir mafya adamıdır. Bunlar gündem olmak için zaman zaman sallayıp dururlar. Yapacaklarından değil gündem konusu olma istekleriyle ilgili bir duruş sergilerle. Bu alemin çirkinliği iki yüzlülüğü korkaklığı ve ahlaksızca sahtekarca yaptıkları üzerinde durmayı gerektirmez.

Üzerinde durmak istediği adaletin önemli sacayağı olması gereken bir avukatın. Çakıcı adına yaptığı cinnet türünden akıl zoru açıklamalarıdır. Alaattin Çakıcı'nın avukatı Can Sevinç yaptığı açıklamada “Buradan sevenlerine göndermiş olduğu mesaj üç (3) ay için iptal edilmiştir” dedi. Ayrıca Avukat mesajında “Karar gazetesi daha önce Cumhur İttifakının başı olan şu anki devlet başkanımıza ve asrın son Türkmen Beyi’ne hata yapmadıkları sürece hiçbir arkadaşının Karar gazetesi sahibi ve yazarları ile üç (3) ay sorunu yoktur. Üç ay hata yapmazlarsa süresiz olarak bu çağrı dondurulacaktır” dedi.

Bir avukat müvekkili adına birilerine yapılan tehdidi taşıması, tehdidin yorumlaması “bir daha yapmazlarsa tehdidin dondurulacağını ifade etmesi” bu ülkede insanı çıldırtmaya yeterli nedenlerdir. Bu ülkede adaleti kim arayacak kim ve nasıl bulacak bunu anlamak mümkün mü? Mafyanın avukatı da mafya olunca hukuku kimse sormasın.

Türkiye’de faşizm bir askeri darbeyle değil barbar bir akıl algısının biatçı yollardan sivil tabandan yukarıya doğru şekillenmesi bu ülkede özgürlük ve demokrasinin adalet ve eşitliğin önünde en büyük engel olacaktır.

Mihrac URAL

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar, sakal, gözlük ve yakın çekim

Bu haber 542 defa okunmu?tur.

  Facebook'ta Paylas     TwitterTwitterda Paylas         

Özel Makaleler

FAZIL SAY KONSERİ: DÖNEN DÖNSÜN BİZ DÖNMEYİZ YOLUMUZDAN!

FAZIL SAY KONSERİ:  DÖNEN DÖNSÜN BİZ DÖNMEYİZ YOLUMUZDAN! O beklenen buluşma bir konser salonunda gerçekleşti , DEVLETİN zirvesi oradaydı , Erdoğan , eşi , yakınları , bakan...

En iyi seçmen ölü, en güçlü milli irade hayali olandır!

En iyi seçmen ölü, en güçlü milli irade hayali olandır! 31 Mart’ı ‘beka sorunu’na dönüştüren AKP-MHP ittifakı rakibi düşman, seçimi de savaş olarak görünce her türlü hile,...

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Suay Karaman Suay Karaman
ÖĞRETİM PROGRAMI – MÜFREDAT
Mahmut ÖZYÜREK Mahmut ÖZYÜREK
Makarna Siparişiyle Atatürkçülük!
Bahattin Gülyuva Bahattin Gülyuva
SATILMIŞ...
H. Hamza Erdem H. Hamza Erdem
BÜYÜKERŞEN'E KİM SALDIRDI?
Abdullah ALNIAK Abdullah ALNIAK
KİMDİR BU KIR BEDİR?
SİZDEN GELENLER SİZDEN GELENLER
Yürüyün Be Kır Bedirler Kim Tutar Sizi- ABDULLAH ALNIAK
Emrah AKGÜN Emrah AKGÜN
DAHA 19 YAŞINDA...
Bülent Esinoğlu Bülent Esinoğlu
Örtülü savaşın örtüsü açılırken...
Özgür Barış Özgür Barış
HADDİNİ BİL ERDOĞAN
Onur Doğan Onur Doğan
Unutkanlar Ülkesi

Okur yorumları kişinin kendi düşüncesidir Yorumcahaber sorumlusu değildir
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi