Devrimci, Güncel, Haber ve Makale Sitesi -
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

EN ÇOK OKUNANLAR

Sosyal Paylaşım‘İnceci’ Durdu’dan yeni dolandırıcılık girişimi!

‘İnceci’ Durdu’dan yeni dolandırıcılık girişimi!

Tarih 14 Temmuz 2018, 07:23 Editör yorumcahaber.com

Yurt Gazetesi patronu Durdu Özbolat’ın, Turkuaz Grubuna olan ticari borçlarını, gazetenin eski sorumlu yazıişleri müdürü olan Hakan Gülseven’in üzerine yıkmaya çalıştığı ortaya çıktı. Hakan Gülseven, dün eline geçen tebligatla, Durdu Özbolat’ın Turkuaz Grubu’na olan borçlarına ilişkin davaya muhatap edildiğini açıkladı.

Patron Durdu Özbolat’ın gazeteye gelen para cezalarını üzerine yıkması nedeniyle senelerce hapis cezası yatma tehdidiyle yüz yüze kalan Gülseven, şimdi de bu davayla muhatap edilmesi karşısında şaşkınlığını belirtti.

“Gazetenin hizmet alımından kaynaklanan bir borca dair davaya nasıl dahil edilmiş olduğum konusunda hiçbir fikrim yok. Onu da öğreneceğiz. Durdu Özbolat’tan her şeyi bekliyorum. Avukatım aracılığıyla, herhangi bir evrakta adıma sahte imza olup olmadığını araştıracağım” diye konuşan Hakan Gülseven, sorumlu yazıişleri müdürlerinin ticari konularla ilgili bir ilişiğinin olmadığını vurguladı.

‘İNCECİ’ DURDU

Son CHP kongresinde Muharrem İnce’nin listesinden parti meclisine aday gösterilen Durdu Özbolat, patronu olduğu gazete kanalıyla, bugün Muharrem İnce ile birlikte Antalya’nın Tekke Köyü’ndeki Abdal Musa şenliklerine katılacaklarını açıkladı. Hatta orada bir de panelde konuşacağını duyurdu.

Pek çok çalışanının maaş ve hakkını gasp eden, emek hırsızlığı yapan, bu konuda kazanılmış davalardan doğan alacakları ödememek için kağıt üzerinde şirketler değiştiren Durdu Özbolat’ın kişisel ikbal peşinde Muharrem İnce’nin peşinde dolaştığını biliyoruz. Fakat Alevi Bektaşi inanışına göre ‘düşkün’ sayılması gereken bu sermayedarın Abdal Musa şenliklerine niye davet edildiğini bir türlü anlayamadık.

Birileri Durdu Özbolat’a “Dur artık Durdu” diyene kadar, solculuğu, Aleviliği, hatta Muharrem İnce’nin cumhurbaşkanlığı seçimimde yarattığı etkiyi sömürerek maddi menfaat sağlayan bu şahsı teşhir etmeyi sürdüreceğiz…

Hayred.net

Bu haber 244 defa okunmu?tur.

  Facebook'ta Paylas     TwitterTwitterda Paylas         

Gündem

Yunanistan Özgür Tutsaklarından Açıklama

Yunanistan Özgür Tutsaklarından Açıklama Halkımıza; Bizler Yunanistan hapishanelerindeki, 1,5 yıldır tutuklu bulunan devrimci tutsaklarız.

ONURSUZLUK ZİRVE YAPTI! Çorlu'da çocuklarını kaybeden ailelere inanılmaz sözler: Gençsiniz bir daha yaparsınız!

ONURSUZLUK ZİRVE YAPTI! Çorlu'da çocuklarını kaybeden ailelere inanılmaz sözler: Gençsiniz bir daha yaparsınız! Çorlu tren kazasında yakınlarını kaybeden aileler Sirkeci Tren Garı'nda basın açıklaması yaptı. Anne ve babasın...

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Suay Karaman Suay Karaman
ÖĞRETİM PROGRAMI – MÜFREDAT
Mahmut ÖZYÜREK Mahmut ÖZYÜREK
Makarna Siparişiyle Atatürkçülük!
Bahattin Gülyuva Bahattin Gülyuva
SATILMIŞ...
H. Hamza Erdem H. Hamza Erdem
BÜYÜKERŞEN'E KİM SALDIRDI?
Abdullah ALNIAK Abdullah ALNIAK
KİMDİR BU KIR BEDİR?
SİZDEN GELENLER SİZDEN GELENLER
Yürüyün Be Kır Bedirler Kim Tutar Sizi- ABDULLAH ALNIAK
Emrah AKGÜN Emrah AKGÜN
DAHA 19 YAŞINDA...
Bülent Esinoğlu Bülent Esinoğlu
Örtülü savaşın örtüsü açılırken...
Özgür Barış Özgür Barış
HADDİNİ BİL ERDOĞAN
Onur Doğan Onur Doğan
Unutkanlar Ülkesi

Okur yorumları kişinin kendi düşüncesidir Yorumcahaber sorumlusu değildir
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi