Devrimci, Güncel, Haber ve Makale Sitesi -
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

EN ÇOK OKUNANLAR

Sosyal PaylaşımPKK, HALKLARIMIZI SİLAHSIZ, ÖRGÜTSÜZ BİR ŞEKİLDE FAŞİZME KIRDIRTMAKTAN VAZGEÇ!

PKK, HALKLARIMIZI SİLAHSIZ, ÖRGÜTSÜZ BİR ŞEKİLDE FAŞİZME KIRDIRTMAKTAN VAZGEÇ!

Tarih 02 Eylül 2018, 18:29 Editör yorumcahaber.com

BİLİMSEL NAMUS KAVRAMINA BAĞLI KALMAK, SİYASETİNE, MİLLİYETİNE, İNANCINA BAKMADAN HAİNE HAİN, İŞBİRLİKÇİYE İŞBİRLİKÇİ, TESLİMİYETÇİYE TESLİMİYETÇİ, DÜŞKÜNE DÜŞKÜN DEMEKTEN GEÇER!.

İşbirlikçi reformist uzlaşmacı Kürt milliyetçiliği ile iflah olmaz oportünist, revizyonist kuyrukçuları, halklarımızın barış, demokrasi ve özgürlük gibi özlemlerini öylesine bir düşkünlükle istismar etmektedirler ki, bunun tarihte eşine-benzerin dahi rastlamak mümkün değildir!.

Emperyalizme karşı bağımsızlık, faşizme karşı halk demokrasisi ve kapitalizme karşı sosyalizm için değil, aksine emperyalizmin, faşizmin icazetindeki bir "barış", bir "demokrasi", bir "özgürlük" arayışı(mücadelesi), emperyalizmin ve faşizmin başka politikalarla halklarımızı kendi düzenleri içerisinde ninnilerle uyutması, oyalaması, kandırması dışında başka bir anlama sahip değildir..

Elbette ki, emperyalizmin ideolojik ve politik olarak öncülüğünde cereyan eden bu TESLİMİYETÇİ-TASFİYECİ politikalar bir duvara çarpacaktı : M-L İDEOLOJİK-POLİTİK DUVARI..

Yalçın Küçük gibi bir şaibeli unsuru DHP(Devrimci Halk Partisi) ile 90 lı yıllarda piyasaya sürmek istediler.
Gerçi, adı gibi kendi de küçük olan Yalçın Küçük başkan yardımcılığını değil, başkanlığı isteyince DHP den kopmuştu.
Tarihe karışan DHP den sonra, şimdi de piyasaya HDP sürülmüştür.
Sezai Temelli gibi "YETMEZ AMA EVET" diyen bir unsurun başındaki HDP de DHP gibi Türkiye devrimci hareketini pasifize etmek, dejenere etmek ve düzen içi(n) bir muhalefet için siyasi arenaya sürülmüştür..

İşbirlikçi Kürt milliyetçiliği, emperyalizme, faşizme kendisi gibi biat etmediği için M-L güçlerini fiziki şiddetle yok etme ve iftiralarla itibarsızlaştırma adına binlerce onursuz söyleme ve eyleme damgasını vurmuştur..

Halk kurtuluş savaşçıları katil abd yi ve işbirlikçi Akp yi fedalarda vurduğunda "...TERÖRÜ LANETLİYORUZ.AMERİKA NIN, AKP NİN YANINDAYIZ..." gibi mitin-itin ağzıyla devrimci şiddet karşısında onursuz bir tavır takınmış ve de emperyalizme, faşizme kuyruk sallamıştır.

Kendileri gibi faşizmin seçimlerle, sandıkla, meclisle oynamış olduğu demokrasicilik oyununa itibar etmedikleri için ve aksine yasal-yarı yasal-yasal olmayan ama hepsi MEŞRU OLAN mücadele biçimleriyle demokratik mücadeleyi devrimci bir tarzda bedeller pahasına dişe diş bir şekilde verdikleri için M-L güçlerini "AKP NİN EKMEĞİNE YAĞ SÜRENLER" gibi haksız ithamlarla itibarsızlaştırmak istemişlerdir..

Yine kendileri gibi faşizmin demokrasicilik oyununa ortak olmadıkları için, İstanbul da yoksul halk mahallelerinde içlerinde gözlerini delik deşik ettikleri insanlarda olmak üzere ikiyüzden fazla insanı ölümcül bir şekilde kahpece yaralamışlardır.

Ki, bu en son ki yüzlerce insanı yaraladıkları süreçte, Cepheliler faşist uyuşturucu çetelerine ve resmi faşist ekiplere karşı çarpıştıkları bir anda, Kürt milliyetçiliği ile oportünist kuyrukçu, omurgasız unsurlarda, faşist uyuşturucu çetelerine ve faşist polislere eşlik edip şeytan üçgenini oluşturmuşlar ve de uzun namlulu silahlarla yoksul halk mahallelerini savunan Cephelilere karşı mermi sıkmışlardır..

İşte o çatışma anında, faşist uyuşturucu çeteleri ve ya faşist polisler tarafından sıkılan bir mermiyle Cephelilerle birlikte çarpışan MUSTAFA isimli bir genç başından ölümcül bir şekilde vurulmuş ve haftalarca ağır koma halinde uyumuştur.
Bu durumu fırsat bilen Mlkp ".... VURULAN GENÇ BİZİM TARAFTARIMIZDI.CEPHELİLER TARAFINDAN VURULDUGUNU BİZZAT KENDİMİZ GÖRDÜK.ARTIK CEPHELİLERİN HİC BİR SEHİT CENAZESİNE KATILMAYACAGIZ.HİC BİR ŞEKİLDE CEPHELİLERLE BİRLİKTE HAREKET ETMEYECEĞİZ..." gibi sözleri içeren resmi mühürlü yazılar dağıtmışlardır.
Ki, başta Kürt milliyetçiliği olmak üzere onlarca siyaset bu onursuz tavra ortak olmuştur.
Gerçi bu tavra kraldan çok kralcı bir şekilde ortak olan Tkp-ml merkezi olarak geçenlerde "...CEPHELİLERE KARŞI ALDIĞIMIZ TAVRIN YANLIŞLIĞINI GÖRDÜK VE BU NEDENLE ÖZÜR DİLİYORUZ..." gibi OLUMLU bir tutum sergilemiştir ve bunu burada not olarak geçmekte fayda vardır!.

Mlkp ölüm döşeğinde olan Mustafa nın ailesine ulaşmış ve ailesine aynen ;"... MUSTAFA NIN TÜM CENAZE MASRAFLARINI BİZ KARŞILAYACAĞIZ.FAKAT, CENAZE KONUŞMASINI VE TÜM ORGANİZASYONUNU BİZİM TARAFINDAN YAPILACAK OLMASI ŞARTIYLA..." gibi bir teklifte bulunmuştur..
Büyük bir acı, üzüntü yaşayan ve her şeye rağmen halen umutlu olan bir aileye "CENAZE" konusunu açmanın etik boyutunu eş geçiyoruz!.
Ve aile bu teklifi getirenlere kapıyı gösterip def etmiştir haklı olarak..
Büyük bir şans eseri Mustafa ölmemiş ve yeniden hayata dönmüştür.
İyileştikten sonra yapmış olduğu röportajda aynen ;"...BENİ FAŞİST CETECİLER VURDU..." diyerek gerçeği dillendirmiş ve de omurgasız, kuyrukçu mlkp li soytarıların yalanlarını deşifre etmiştir..

Bu gibi gerçekleri manipüle ederek, başta Kürt halkımız olmak üzere tüm halklarımızı, devrimcileri, yurtseverleri M-L güçlerine karşı düşmanlaştırma yoluna gitmişlerdir işbirlikçi Kürt milliyetçileri ile onlarca iflah olmaz kuyrukçu gilleri..

PEKİ NEDEN, NİCİN, KİM ADINA, NE ADINA BU DÜŞKÜNLÜKLER???

ELBETTE Kİ, KENDİLERİ GİBİ BERKİNLERİN, CEYLANLARIN, UĞURLARIN, BÜNYAMİNLERİN VE BİNLERCE KATLEDİLEN HALK ÇOCUKLARININ KATİLLERİ OLAN TAYYİPLERİN ELLERİNİ CEPHELİLERİN SIKMADIĞI İÇİN..

ELBETTE Kİ, MİLYONLARCA ORTADOGULU BERKİNLERİ, CEYLANLARI, UĞURLARI, BÜNYAMİNLERİ KATLEDEN, ONBİNLERCE ORTADOĞULU İNSANA TECAVÜZ EDEN, ORTADOĞU DA TAŞ ÜSTÜNDE TAŞ KOMAYAN KATİL AMERİKAN IN İŞGAL ÜSLERİNDEKİ ASKERLERİNE CEPHELİLERİN KENDİLERİ GİBİ "EMRET KOMUTANIM" DEMEDİĞİ İÇİN..

ELBETTE Kİ, KENDİLERİ GİBİ, SAHTE ÇÖZÜMLERLE, BARIŞLARLA FAŞİZMİ GÜÇLENDİRİP HALKLARIMIZI ZAYIF, SİLAHSIZ, ÖRGÜTSÜZ BIRAKMADIKLARI VE DE CEPHELİLERİN "...FAŞİZM CÖZÜMDEN, BARIŞTAN ANLAMAZ.FAŞİZMİN ANLAMIŞ OLDUĞU HALKLA BÜTÜNLEŞMİŞ DEVRİMCİ ŞİDDETTİR.SAHTE ÇÖZÜMLERE, BARIŞLARA KANIP EMPERYALİZMİN, FAŞİZMİN KURBANLARI OLMAYALIM, BİRLEŞELİM, SAVAŞALIM VE EMPERYALİZMİN VE FAŞİZMİN CELLATLARI OLALIM..." GİBİ SÖZLERİ HAYKIRDIKLARI İCİN..

FAKAT GERÇEKLER VE EN AZ GERÇEKLER KADAR İNATÇI OLAN MARKSİST-LENİNİSTLER HAKLILIKLARINDAN, MEŞRULUKLARINDAN ALMIŞ OLDUKLARI SONSUZ GÜÇLE EMPERYALİZMİN VE FAŞİZMİN ÜSTESİNDEN GELECEĞİ GİBİ, İFTİRACININ, YALANCI, KOMPLOCU GÜÇLERİNDE ÜSTESİNDEN GELECEKTİR..

BİR GÜN MUTLAKA TÜM HALKLARIMIZ VE DE HATTA TÜM ŞEHİRLERİMİZ, DAĞLARIMIZ, TAŞLARIMIZ DEVRİMCİLEŞECEKTİR!.
VE BUNU SAĞLAYACAK OLAN YEGANE GÜÇ, CEPHELİLERİN UZLAŞMAZ, BAŞ EĞMEZ M-L İDEOLOJİLERİDİR, DİRENİŞ GELENEKLERİDİR, DEVRİMCİ POLİTİKALARDIR..

EMPERYALİZMİ YENECEĞİZ..

OLİGARŞİYİ YENECEĞİZ..

FAŞİZMİ YENECEĞİZ..

HALKIZ HAKLIYIZ KAZANACAĞIZ..

HAKAN DENİZ

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, sakal ve yazı

Bu haber 548 defa okunmu?tur.

  Facebook'ta Paylas     TwitterTwitterda Paylas         

Özel Makaleler

‘Hırsız var’ diye bağıra bağıra çalıyorlar!

‘Hırsız var’ diye bağıra bağıra çalıyorlar! ‘Çalıyorlar ama çalışıyorlar’ efsanesi çöktü. İktidarlarını kaybetmemek için önlerine geleni çalıyorlar. 'Hırsı...

Mihrac Ural Yazdı: 'AYDINLIK' ADLI KARANLIK GAZETENİN SURİYE YALANLARI

Mihrac Ural Yazdı: 'AYDINLIK' ADLI KARANLIK GAZETENİN SURİYE YALANLARI Mihrac Ural – 15 Mayıs 2019 / Çarşamba – Lazkiye

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Suay Karaman Suay Karaman
ÖĞRETİM PROGRAMI – MÜFREDAT
Mahmut ÖZYÜREK Mahmut ÖZYÜREK
Makarna Siparişiyle Atatürkçülük!
Bahattin Gülyuva Bahattin Gülyuva
SATILMIŞ...
H. Hamza Erdem H. Hamza Erdem
BÜYÜKERŞEN'E KİM SALDIRDI?
Abdullah ALNIAK Abdullah ALNIAK
KİMDİR BU KIR BEDİR?
SİZDEN GELENLER SİZDEN GELENLER
Yürüyün Be Kır Bedirler Kim Tutar Sizi- ABDULLAH ALNIAK
Emrah AKGÜN Emrah AKGÜN
DAHA 19 YAŞINDA...
Bülent Esinoğlu Bülent Esinoğlu
Örtülü savaşın örtüsü açılırken...
Özgür Barış Özgür Barış
HADDİNİ BİL ERDOĞAN
Onur Doğan Onur Doğan
Unutkanlar Ülkesi

Okur yorumları kişinin kendi düşüncesidir Yorumcahaber sorumlusu değildir
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi