Devrimci, Güncel, Haber ve Makale Sitesi -
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

EN ÇOK OKUNANLAR

Sosyal Paylaşım'Kuzu'ların Sessizliği: Uyuşturucu baronu Zindaşti ortaya çıktı! Ve tehdit etti!

'Kuzu'ların Sessizliği: Uyuşturucu baronu Zindaşti ortaya çıktı! Ve tehdit etti!

Tarih 09 Mart 2019, 14:12 Editör yorumcahaber.com

Skandal bir kararla tahliye olduktan sonra kayıplara karışan ve hakkında tutuklama kararı çıkarılan İranlı uyuşturucu baronu Naci Şerifi Zindaşti, gazetemizde Cumhurbaşkanlığı Hukuk Politikaları Kurulu üyesi Prof. Dr. Burhan Kuzu’yla fotoğrafı yayımlandıktan sonra ortaya çıktı. Yayımladığı videoda Kuzu’ya “Burhan Hoca” diye hitap eden Zindaşti, “soruşturma genişletilmeli” diyen CHP’li Özgür Özel’i tehdit etti.

Cumhuriyet, 5 Mart’ta skandal yemeğin fotoğrafını yayımlamıştı

Skandal bir kararla tahliye olduktan sonra kayıplara karışan ve hakkında tutuklama kararı çıkarılan İranlı uyuşturucu baronu Naci Şerifi Zindaşti, bir video yayımladı.

Eski AKP Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı Hukuk Politikaları Kurulu üyesi Prof. Dr. Burhan Kuzu’yla fotoğrafı ortaya çıkan Zindaşti, gazetemize değerlendirmede bulunan CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel’i hedef aldı. “Bu tür hareketlerden uzak durun” diyen Zindaşti, kendisiyle ilgili hiçbir uyuşturucu operasyonu olmadığını ileri sürdü. Zindaşti, “Birkaç zamandan beridir hakkımda meydanlarda konuşuyorsunuz. Benim dosyam soruşturma aşamasında, şüpheli durumdayım. Daha sanık bile değilim. Siz ne hakla benim hakkımda konuşuyorsunuz.

2016’da Emniyet benim telefonuma el koydu. Burhan Hoca’yla bir resmimiz vardı görüşmemize dair. Balondan baron üretemezsiniz, boşu boşuna uğraşmayın. Benim dosyam zaten mış mışlarla dolu olduğu için 2016’dan beri bir soruşturmadır devam ediyor. Yakında da takipsizlikle sonuçlanacağına inanıyorum. Kaçacak göçecek değiliz. Türk adaletine inanıyorum. İlk duruşmada da mahkememe geleceğim” diye konuştu. “2016’da Emniyet benim telefonuma el koydu. Burhan Hoca’yla bir resmimiz vardı görüşmemize dair” ifadelerini kullanan Zindaşti, fotoğrafların bekletilip seçimlerde ortaya çıkarıldığını iddia etti.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, gazetemizde çıkan haber üzerine “Bu soruşturma bir an önce Burhan Kuzu’ysa Burhan Kuzu, başka bir milletvekili ise başka milletvekilini kapsayacak biçimde bir an önce genişletilmeli ve hukuka sahip çıkılmalıdır. Konunun takipçisi olmaya devam edeceğiz” demişti.

Cumhuriyet

Bu haber 138 defa okunmu?tur.

  Facebook'ta Paylas     TwitterTwitterda Paylas         

Gündem

Yunanistan Özgür Tutsaklarından Açıklama

Yunanistan Özgür Tutsaklarından Açıklama Halkımıza; Bizler Yunanistan hapishanelerindeki, 1,5 yıldır tutuklu bulunan devrimci tutsaklarız.

ONURSUZLUK ZİRVE YAPTI! Çorlu'da çocuklarını kaybeden ailelere inanılmaz sözler: Gençsiniz bir daha yaparsınız!

ONURSUZLUK ZİRVE YAPTI! Çorlu'da çocuklarını kaybeden ailelere inanılmaz sözler: Gençsiniz bir daha yaparsınız! Çorlu tren kazasında yakınlarını kaybeden aileler Sirkeci Tren Garı'nda basın açıklaması yaptı. Anne ve babasın...

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Suay Karaman Suay Karaman
ÖĞRETİM PROGRAMI – MÜFREDAT
Mahmut ÖZYÜREK Mahmut ÖZYÜREK
Makarna Siparişiyle Atatürkçülük!
Bahattin Gülyuva Bahattin Gülyuva
SATILMIŞ...
H. Hamza Erdem H. Hamza Erdem
BÜYÜKERŞEN'E KİM SALDIRDI?
Abdullah ALNIAK Abdullah ALNIAK
KİMDİR BU KIR BEDİR?
SİZDEN GELENLER SİZDEN GELENLER
Yürüyün Be Kır Bedirler Kim Tutar Sizi- ABDULLAH ALNIAK
Emrah AKGÜN Emrah AKGÜN
DAHA 19 YAŞINDA...
Bülent Esinoğlu Bülent Esinoğlu
Örtülü savaşın örtüsü açılırken...
Özgür Barış Özgür Barış
HADDİNİ BİL ERDOĞAN
Onur Doğan Onur Doğan
Unutkanlar Ülkesi

Okur yorumları kişinin kendi düşüncesidir Yorumcahaber sorumlusu değildir
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi