Devrimci, Güncel, Haber ve Makale Sitesi -
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

EN ÇOK OKUNANLAR

Sosyal PaylaşımMihrac Ural Yazdı: REYHANLI OLAYLARI VE 37 YIL SONRA BULUNAN İSRAİL ASKERİNİN KALINTILARI

Mihrac Ural Yazdı: REYHANLI OLAYLARI VE 37 YIL SONRA BULUNAN İSRAİL ASKERİNİN KALINTILARI

Tarih 10 Nisan 2019, 22:04 Editör yorumcahaber.com

Mihrac Ural – 6 Nisan 2019 / Cumartesi – Lazkiye

İsrail bölgede yine başarılı bir operasyon yaptı. Olay derin bir istihbarat, kararlılık, satın alma gücü ve ilişkiye dayalı olarak 1982 Haziranında, Lübnan’a açılan savaşta (ben ve örgütümün yer aldığı bu savaşta) Çavuş Zachary Baumel, Sultan Yakup Savaşı olarak bilinen çatışma bölgesinde kayboldu.

Esir düşmüştü. Filistinli direnme örgütlerinin elindeydi. Uzun yıllar olay gizli tutuldu. Karanlıkta kalan çok şey de oldu; kimi örgütler bölündü liderler öldü merkez komiteler dağıldı, İsrail askerinin akıbeti de bu karanlıklar içinde kayboldu. Anlaşıldı ki, Filistinlilerin Şam’daki Yermuk kampı bu askerin kalıntılarının son durağı olmuş. Kimi söylentilere göre gizlice şehit mezarlığına gömülerek taşıma yer değiştirme sorunlarından da kurtulmuşlar.

Karanlık kesit, İsrail askerinin kalıntıları, Filistin Yermuk kampını ele geçiren terör şebekelerinin eline geçene kadar sürmüş durmuş. Suriye’de teröre karşı süren savaş boyunca da İsrail terör şebekeleriyle olan içli dışlı hallerini değerlendirerek bu kalıntıların peşine düşmüştür. Ancak terör şebekeleri hezimete uğrayınca geride kalan teröristler birer mafya şebekesi haline gelerek, askeri bilgi askeri aparat dahil her şeyi en ucuza satarak kaçış yönünde çabalara başladılar. İsrail istihbaratı da bunu en iyi bilendir. Lübnan Türkiye mafyasıyla yeryüzünün tüm İslami hareketleri ve terör örgütleriyle içlidışlı olmanın tecrübelerini kullanarak askerinin kalıntılarına ulaşmıştır. Büyük paralar da ödense bu kalıntıları almak Siyonist devlet için yaşamsaldı; çünkü askerleri devletlerine güven sarsıntıları içinde yaşamakta ve bu sendromu aşmak için bu tür savaş artıklarını mutlaka getirmeyi bir stratejik hedef saymaktadır.

Bu kalıntılar Suriye’nin ya da Filistinli Lübnanlı direnme ekseni örgütlerinin eline geçseydi, karşılığında belki tüm esir Filistinli ve Suriyeli-Lübnanlı mahkumlar özgürleştirilebilirdi. Ama olmadı.

Yermuk kampı kurtarılınca, Rus askerleri bölgeyi çok sıkı bir biçimde kuşattı. İnşaat malzemesi getirip götüren Suriye askerlerine bile zorluk çıkartan bir arama tarama yapıp durdu. Belli ki bu sürede İsrail askerinin pazarlıkları ve transfer işleri organize ediliyordu. Suriye devletinin bilgisi dışında yapılan bu alış veriş Ruslar için dostluktan yana çok sakat bir duruşu temsil ettiğini burada ısrarla belirtmek gerek.

Bu yazımda ve tvitlerimde üzerine dikkat çekmek istediğim gerçek, terör şebekelerinin mafya çömezlerinin istihbarat teşkilatlarıyla nasıl da içli dışlı olduğunu göstermektir. Reyhanlı olaylarını bu noktada bir kez daha okumak gereklidir derim. O da Türkiye MİT’i başkanı Hakan Fidan’ın da içinde olduğu savaş ekibi. Suriye’yle bir biçimde savaş açmak için her yolu deniyorlardı. Fidan “ Suriye’ye uç beş kişi gönderirim oradan bize füze atarlar ve bunu savaş nedeni sayarız” demişti. Bu mantık Suriye savaşı boyunca bir tehlike olarak her zaman bir provokasyon yapabilecek tıynetteydi.

Nitekim reyhanlı olayları bu sürecin içinde vuku buldu. Yapılan tutuklamalar Antakya mafyasının işin içinde olduğunu İŞİD şebeklerinin de bu cürümde ortak oldukları tutuklanan 33 kişinin polis savcılık ve mahkeme ifadelerinde açıkça belirginleşiyordu. Oysa bombaların patlaması üzerinden henüz yarım saat geçmemişken Başbakan Erdoğan ve İçişleri Bakanı Muammer Güler kriminoloji bilimine katkı olacak tarzda yargısızca beni (Mihrac Ural) infaz ediyorlardı. Eylemin organizatörü ve daha sonra da faili olarak beni gösteriyorlardı.

Ancak halk buna inanmadı Gezi olayları patladı iktidar köşeye sıkıştı. O zamanlar FET֒cülerle hala cicim aylarını yaşıyorlardı. Okyanus ötelerine selam gönderiyorlardı. Olayla ilgili 33 kişi tutuklandı ne işkencede ne poliste ne savcılık ve mahkemede benden bir tek söz bile edilmemiş hiç biri de beni tanımadıkları ifade ettiler. Ama savcı Özcan Şişman hiç kimseyi dinlemeden siyasi bir kararla beni dosyanın bir numaralı sanığı yapıyordu (Sonra kendisi FETÖ davasından bir numaralı sanık olarak zindana tıkıldı) Ardından gelen Zekeriya Öz aynı yolu takip etti ve Savcı Şişman’ın durumuna düştü. Gerçek teröristler savcı makamında bizleri yargısızca infaz ediyorlardı.

O kesitte Reyhanlı olaylarını sinsi korkak bir terör cürümü olarak niteledim ve şiddetle kınadım. Bu insanlık dışı girişim şahıs işi değildi,arkasında devletlerin kirli istihbaratları ve mafya sürüleri vardı. Reyhanlı bombalamaları 11 Mayıs 2013 de oldu, MİT’in eline 8 Mayısta “Z” kodlu MİT ajanından eylemlerin yapılacağı bilgisi ulaşmış. “Z”, zıkkımın kökü gibi bir şey gerçek adıyla Antakya mafyasından kadim ispiyoncu Mehmet Gezer’dir (Şu an Amerika’da tutuklu, Karadağ de Latin Amerika mafyasına silah ve uyuşturucu satış pazarlıkları sırasında yakalandı). Reyhanlı olayına siyasi bir boyut vermek için en uygun isim olarak adımı seçtiler ve verdiler. Amaç Suriye’ye bir biçimde savaş açmaktı.Ancak halkımız buna geçit vermedi Yönetimin bu alelacele beni yargısız infazla suçlamaları ters tepti ve ardından Gezi olayları başladı. Son olarak Yusuf Nazik adlı sınık da yakalandı. O dahil 33 tutuklunun hiç biri üzerime olumsuz bir ifade veremedi zaten tanımaz etmezler beni ama savcılık özel olarak bir MİT ajanının ihbarını esas alarak suçlama yaptı.

Mihrac Ural’ın suçlanıp suçlanmaması bir yana, bütün bu gelişmelerin anlattığı bir gerçek var o da MİT İsrail ve mafya-teröristler iç içe çalışmaktadırlar. Bunlar etle tırnak gibidir hep birbirinin sonucu olarak vahşet salarlar. Olan da bu. Oysa İsrail askerinin kalıntılarıyla belki şu an 1000 aşkın Filistinli –Suriyeli esir kurtulmuş olacaktı. Ama bunlar mafya bunlar terör şebekleridir beş kuruş için satamayacakları bir değir yoktur.

Bu nedenle Reyhanlı olaylarını ışığında okumakta yarar bulunuyor. MOSSAD + MİT + MAFYA ve terör iç içedir. Bu gerçeği şu tvitlerde işledim

TVİTLERİM

1-REYHANLI BOMBALAMALARI (11 MAYIS 2013) VE 37 YIL SONRA GETİRİLEN İSRAİLLİ ASKERİN KALINTILARI (Çavuş Zachary Baumel, 
1982 Savaşı) Bu iki farklı olayı birbirine bağlayan ipler nedir?

2- Malumunuz, bir terör cürmü olan Reyhanlı olaylarının baş faili olarak yargısız infaz yoluyla bu satırların yazarı Mihrac Ural gösterilmişti. Oysa Reyhanlı olayını ilk lanetleyen ve terör cinayeti olduğunu açıklayan bendim. http://www.haberekspres.com.tr/…/reyhanli-saldirisinin-suph… …

3- Reyhanlı olaylarının failleri "Z" kod adlı MİT ajanı hariç 33'ünün tümü yakalandı. Bunların ne polis ne savcılık ne mahkeme ifadelerine zerre kadar benimle ilgili bir ifadeleri olmadı. Suriye'ye savaş açmak ve olaya siyasi süs vermek için adımı paraşütle bu davaya soktular.

4- Yaptığım araştırmalara dayanarak "Reyhanlı bombalamalarının arkasında İsrail Mossad'ı + MİT içindeki savaş kışkırtıcıları + Antakya-Lübnan mafya elamanları ve İŞİD terör şebekesi elemanları ortak eylemidir. Amaç Suriye ve Türkiye arasında savaş çıkarmaktır" dedim

5- Şimdi bir kez daha 37 yıl sonra getirilen İsrailli askerin kalıntılarına dönelim. Ruslar İsrail’e yardım etmiş. Bu çok hayasızca bir davranış çünkü Bu kalıntıların karşılığında tüm Filistinli ve Suriyeli esirler kurtarılırdı. Bu kestirme yolla inandırıcı değildir. Gerçek;

6- 1982 Haziran savaşında Çavuş Zachary Baumel, Sultan Yakup Savaşı olarak bilinen çatışma bölgesinde kayboldu. Bu kadar uzun süre gizlenen kalıntılar, direnen örgüt ya da devlet elinde olamazdı. Saklayanlar şahsi menfaat için bekletmişlerdi. Sonuçta İsrail bunlara ulaştı

7- Pazarlıklar şahsi çıkar için yapıldı,yüksek miktarda paralar ödendi ve Ruslar taşıma işini üstlendi.Bu olayın Şam'daki Filistin kamplarında (Yermuk) vuku bulması, burayı işgal eden terör şebekeleriyle İsrail'in ilişkisini anlatmaya yeterlidir. Terör aynı zamanda mafyadır.

8- Nusra- İŞİD vb yeryüzünün tüm terörist şebekeleri yenilince, dağılır ve birer mafya şebekesine, şahsi çıkar peşine koşan şebeklere dönüşür. Sonuç; İsrail istihbarat teşkilatı MOSSAD + MİT + MAFYA VE TERÖR ŞEBEKELERİ ortaktır bölgemizde tüm kirli işlerin de failidirler.

9- Reyhanlı olayını bu son gelişmelerin ışığında bir kez daha okumak gerek. Elimdeki tüm belge ve açıklamalar Reyhanlı olayını aynı şer odağının yaptığını gösteriyor. Dinci teröristler esasında lümpen ve birer mafya teşkilatıdır şahsi çıkar için herkesin kuklası olmaya hazırdırlar.

Mihrac URAL

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, gözlük, güneş gözlüğü ve yakın çekim

Bu haber 285 defa okunmu?tur.

  Facebook'ta Paylas     TwitterTwitterda Paylas         

Özel Makaleler

Suzan Yılmaz Yazdı: Çığlıkların Ortasında Bir Ana

Suzan Yılmaz Yazdı: Çığlıkların Ortasında Bir Ana Saat 22.00 ye geliyordu Zoze ana hala eve gelmemişti. Ağabeyi de ortada yoktu. Zaman ağır ağır akıyordu. Bir an kul...

Selçuk Kozağaçlı Yazdı: 'Yedinci ve otuz yedinci'

Selçuk Kozağaçlı Yazdı: 'Yedinci ve otuz yedinci' Biz, yani ”en genel anlamda” avukatlar. Her halde o 5 Nisan gününü aklıma kazıyan bu soruydu; nasıl yeniden halkın ...

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Suay Karaman Suay Karaman
ÖĞRETİM PROGRAMI – MÜFREDAT
Mahmut ÖZYÜREK Mahmut ÖZYÜREK
Makarna Siparişiyle Atatürkçülük!
Bahattin Gülyuva Bahattin Gülyuva
SATILMIŞ...
H. Hamza Erdem H. Hamza Erdem
BÜYÜKERŞEN'E KİM SALDIRDI?
Abdullah ALNIAK Abdullah ALNIAK
KİMDİR BU KIR BEDİR?
SİZDEN GELENLER SİZDEN GELENLER
Yürüyün Be Kır Bedirler Kim Tutar Sizi- ABDULLAH ALNIAK
Emrah AKGÜN Emrah AKGÜN
DAHA 19 YAŞINDA...
Bülent Esinoğlu Bülent Esinoğlu
Örtülü savaşın örtüsü açılırken...
Özgür Barış Özgür Barış
HADDİNİ BİL ERDOĞAN
Onur Doğan Onur Doğan
Unutkanlar Ülkesi

Okur yorumları kişinin kendi düşüncesidir Yorumcahaber sorumlusu değildir
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi