Devrimci, Güncel, Haber ve Makale Sitesi -
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

EN ÇOK OKUNANLAR

Sosyal PaylaşımAynılar aynı yere: Vatan Partisi’nin gençliği Öncü Gençlik ile Osmanlı Ocakları arasında ittifak!

Aynılar aynı yere: Vatan Partisi’nin gençliği Öncü Gençlik ile Osmanlı Ocakları arasında ittifak!

Tarih 19 Nisan 2019, 15:05 Editör yorumcahaber.com

Vatan Partisi'nin gençlik kolu Öncü Gençlik, Osmanlı Ocakları ile ittifak kararı aldı.

Vatan Partisi’nin gençlik kolu Öncü Gençlik, Osmanlı Ocakları ile ittifak kararı aldı. Aydınlık Genel Yayın Yönetmeni ve Vatan Partisi’nden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olan İlker Yücel, dün akşam Öncü Gençlik’in 25. yıl kutlama etkinliğinde yaptığı konuşmada Öncü Gençlik’in, Osmanlı Ocakları ile vatan savunmasında yan yana geleceğini ve Türk gençliğini birleştireceğini ifade etti.

İlker Yücel, yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı:

“Kriz anlarında savaşan Amerika’yla ve Amerika’nın piyonlarıyla savaş sırasında, kriz anlarında orduların, milletlerin fedai müfrezeleri sonucu belirler. En kritik anda orduların fedai müfrezeleri ortaya çıkar. Şu anda Öncü Gençlik’in bir süngü savaşına gireceği, bir fedai müfrezesi gibi; disiplinli, bir arada, omuz omuza, Osmanlı Ocakları’yla ve diğer bütün vatansever kuvvetlerle omuz omuza Türk gençliğini birleştireceğini, ABD başta olmak üzere, bütün emperyalist kuvvetleri yine Ege denizine düşmanı dökerek en sert cevabı vereceğini biliyorum”

Konuyla ilgili Oda TV’ye konuşan İlken Yücel, söz konusu görüntülerde, konuşmasının tamamının olmadığının altını çizdi. İlker Yücel, şunları söyledi:

“O Öncü Gençlik’in 25. Yıl toplantısı ve salona Osmanlı Ocakları geldi. Teşkilat yöneticileri orada bizimle tanıştı, sohbet ettiler. Atıfta bulunmamızın sebebi o, ama konuşmada ben ayrıca şunu vurguladım: Türkiye, Doğu Akdeniz’de bir savaşın sınırında şu anda. Mavi Vatan tatbikatıyla yüzü aşkın savaş gemisiyle tatbikat yaptık. Suriye’nin doğusunda 23 tane ABD üssü var. PKK’ya verilmiş 5000 tane tır silahı var. İçeride de FETÖ, hala Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın deyişiyle temizlenemedi. Buna dolar terörünü de ekleyebiliriz. Ekonomide de Trump ne diyor, sizi ‘mahvederim’ diye Tweet atıyor. Dolar üzerinden boğazımıza kadar borca battığımız için, dolar üzerinden de bir operasyona açık halde Türkiye. Bu koşullar altında, dedim ki, milli hükümet çağrısı, gençlik alanında AK Parti’nin, MHP’nin ve FETÖ ile PKK ile ittifakı kabul etmeyen Abdullah Gül güzellemelerini de reddeden vatansever CHP gençliğiyle de, konuşma da onu da söyledim ve burada bulunması hasebiyle de Osmanlı Ocakları, hep birlikte omuz omuza Türkiye’nin bağımsızlığı için mücadele edelim. Bunları söyledim ben. Videoda, benim, sadece Osmanlı Ocakları’na söylemişim gibi algılanıyor…”

‘O mücadele sırasında onu görecekler’

İlker Yücel, Oda tv’nin yönelttiği “Abdülhamit savunusu yapan, Atatürk’e hakaret eden, Pensilvanya mesajları bulunan ve Cumhuriyet’e küfreden Osmanlı Ocakları ile Atatürkçüler nasıl yan yana gelecek? O zaman FETÖ ile yan yana gelmekten ne farkı var bunun” sorusunu şöyle yanıtladı:

“Mücadele sırasında, onlar Amerika’yla Abdülhamit’le birlikte mücadele edemeyeceklerini görüyorlar. O yüzden 15 Temmuz’da AK Parti’nin Genel Merkezi’nin binasına Abdülhamit resmi değil, Atatürk resmi astılar. O mücadele sırasında onu görecekler”

Osmanlı Ocakları sosyal medyadan paylaştı

Osmanlı Ocakları da resmi sayfası, sosyal medya hesabından, söz konusu videoyu dikkat çeken bir notla paylaştı.

Paylaşımda; Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Öncü Gençlik, Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, MHP ve AKP de etiketlenerek, “Tüm vatanseverler birleşiyor. 2. Çanakkale destanını için hazırız” denildi.

Bu haber 212 defa okunmu?tur.

  Facebook'ta Paylas     TwitterTwitterda Paylas         

Gündem

Yunanistan Özgür Tutsaklarından Açıklama

Yunanistan Özgür Tutsaklarından Açıklama Halkımıza; Bizler Yunanistan hapishanelerindeki, 1,5 yıldır tutuklu bulunan devrimci tutsaklarız.

ONURSUZLUK ZİRVE YAPTI! Çorlu'da çocuklarını kaybeden ailelere inanılmaz sözler: Gençsiniz bir daha yaparsınız!

ONURSUZLUK ZİRVE YAPTI! Çorlu'da çocuklarını kaybeden ailelere inanılmaz sözler: Gençsiniz bir daha yaparsınız! Çorlu tren kazasında yakınlarını kaybeden aileler Sirkeci Tren Garı'nda basın açıklaması yaptı. Anne ve babasın...

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Suay Karaman Suay Karaman
ÖĞRETİM PROGRAMI – MÜFREDAT
Mahmut ÖZYÜREK Mahmut ÖZYÜREK
Makarna Siparişiyle Atatürkçülük!
Bahattin Gülyuva Bahattin Gülyuva
SATILMIŞ...
H. Hamza Erdem H. Hamza Erdem
BÜYÜKERŞEN'E KİM SALDIRDI?
Abdullah ALNIAK Abdullah ALNIAK
KİMDİR BU KIR BEDİR?
SİZDEN GELENLER SİZDEN GELENLER
Yürüyün Be Kır Bedirler Kim Tutar Sizi- ABDULLAH ALNIAK
Emrah AKGÜN Emrah AKGÜN
DAHA 19 YAŞINDA...
Bülent Esinoğlu Bülent Esinoğlu
Örtülü savaşın örtüsü açılırken...
Özgür Barış Özgür Barış
HADDİNİ BİL ERDOĞAN
Onur Doğan Onur Doğan
Unutkanlar Ülkesi

Okur yorumları kişinin kendi düşüncesidir Yorumcahaber sorumlusu değildir
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi