Devrimci, Güncel, Haber ve Makale Sitesi -
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
KünyeNeden Yorumcahaber?

EN ÇOK OKUNANLAR

Sosyal Paylaşım



DİN-DAR-BE (DİNDAR DARBE)

Özgür Barış

24 Ocak 2014, 10:03

Özgür Barış

Ağlak ve kindar yobazlar cumhuriyeti hazmedememiş tüm eziyet ve cefayı güya yalnız kendileri çekmiş, halifelik ellerinden alınmış, sanki Osmanlıyı Cumhuriyet yıkmış, Atatürk güya İngiliz casusuymuş, yok babası belli değilmiş(!) yok anası bilmem kimmiş diye bir sürü alçakça iftira, yalan dolan kaynıyor dilleri. 


Kendileri Avrupa’nın göbeğinde cami açar, Hıristiyanları Müslüman yaptığında gururlanır ama Hıristiyanlar kendi kilisesini bizim ülkemizde açamaz, Onlar burada dinlerini anlattığında suçlanır, Müslüman yapınca irşad, tebliğ- başkası yapınca misyonerlik, ajanlık ile etiketlenir.

Yetmemiş gitmiş boğazlarını keser, yetmemiş Ermeni’dir diye bankanın önünde tetiği çeker, yetmez ölüm yıl dönümünde polislere Ogün Samast’ın bereleri giydirilir kinayeler yapılır bin bir iğrençlikler silsilesi devam eder.

Yine bu ağlak ve kindar yobazlar, Kenan Evren darbesiyle din elden gidiyor vaveylasıyla imam hatip liseleri mantar gibi çoğalmış, ülkede dindarlara darbe yapılıyor, kan ağlatılıyor diye veryansın etmek için cemaatler ağlak vaazlar vermiş, her sokakta cami açılmış, her okul imam hatibe dönüştürülmüştür.

Bir çok köyde sağlık ocağı, yol, su bile yokken oralara ilk cami hizmeti gönderilmiş, niye, güya dindarlık için.

Yıllardır Sol parti veya Sosyal demokrat partiler için bereketsiz, uğursuz diye etiketleyenler, tüp için sıraya girerdik, ekmek bulamazdık diyenler bunu karaborsa lobisine yıkmıyor da şimdi dolar fırlayınca döviz lobisi, gençler yürüyünce faiz lobisi diye yutturmaya kalkıyorlar.

Yıllardır dindarlar eziliyor, yok sayılıyor, Laiklik dinsizliktir diye diye halkta bir gram beyin bırakmayan yobaz lobisi;  domuz bağı ile öldürülen, tarikat şeyhlerinin bilmem kaçıncı karısı olan, Suriye’ye yüzlerce tır silah taşıyıp oradaki İslami teröristleri besleyen kargalara gık diyemezler.

Darbelerden konu açmıştık, ne zaman darbe yapılsa dindarlar pohpohlandı, ne zaman darbe yapılsa imam hatip okullarının sayısı arttırıldı, ne zaman darbe yapılsa camilerin sayısı arttırıldı.

Yanlış anlaşılmak istemem Ülkemizdeki cami sayısı, 2 milyarlık Müslüman ülkelerdeki cami sayısının toplamından fazla olunca insan ister istemez bu noktaya dikkat çekiyor.

Darbeler Dindarlara(!) yaradı, sürekli oynanan bu mazlumum da mazlumum oyunları kabak tadı verdi ve insanlar artık iğrendi.

Gün geldi gerçekler ortaya çıkmaya başladı ve kendi çamurlarına bulandılar, kendi kurdukları tuzaklara kendileri düştüler ve birbirlerinin kuyusunu kazıp darbe yaptılar.

Eğer Sol bir hükümet cemaate bunu yapsaydı bu ülkede cemaat o hükümetin anasını ağlatır, sandıklara gömer, üstüne de çıkıp tepelerdi. Ne garip tevafuktur ki dindarlara darbe yine dindar bir kitleden geldi; Cemaat Hükümete, Hükümet Cemaate darbe yaptı.

Sizce bu halk gözünü açıp bu DİNDARBE döngüsünü çözebilir mi?

Özgür BARIŞ

 

 

Bu haber 1242 defa okunmu?tur.

  Facebook'ta Paylas     TwitterTwitterda Paylas         

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Suay Karaman Suay Karaman
ÖĞRETİM PROGRAMI – MÜFREDAT
Mahmut ÖZYÜREK Mahmut ÖZYÜREK
Makarna Siparişiyle Atatürkçülük!
Bahattin Gülyuva Bahattin Gülyuva
SATILMIŞ...
H. Hamza Erdem H. Hamza Erdem
BÜYÜKERŞEN'E KİM SALDIRDI?
Abdullah ALNIAK Abdullah ALNIAK
KİMDİR BU KIR BEDİR?
SİZDEN GELENLER SİZDEN GELENLER
Yürüyün Be Kır Bedirler Kim Tutar Sizi- ABDULLAH ALNIAK
Emrah AKGÜN Emrah AKGÜN
DAHA 19 YAŞINDA...
Bülent Esinoğlu Bülent Esinoğlu
Örtülü savaşın örtüsü açılırken...
Özgür Barış Özgür Barış
HADDİNİ BİL ERDOĞAN
Onur Doğan Onur Doğan
Unutkanlar Ülkesi

Okur yorumları kişinin kendi düşüncesidir Yorumcahaber sorumlusu değildir
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi