Devrimci, Güncel, Haber ve Makale Sitesi -
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
KünyeNeden Yorumcahaber?

EN ÇOK OKUNANLAR

Sosyal Paylaşım'MAKARA' SURESİ!

Özgür Barış

19 Mart 2014, 13:31

Özgür Barış


Maşallah Hocam; 
Renkli dünyanın içinde bir ses geliyor, “Kediciklerim” diye, orada göğüsleri pörtletilmiş, dudakları şişirilmiş, kalçaları yol tümseği gibi kaldırılmış bir hatun miyavlar gibi kıvrıla kıvrıla çiftleşme mevsimindeymiş gibi hocam sizi her gördüğümde nefesim kesiliyor diyor, Hoca oradan dilinden salya aka aka muhteşemsiniz o ahhhhlakınızla fiziğinizle maşallah çok güzelsiniz, akşama kadar Allah dilinizde diyor Adanan Hoca ekranda erotik dinsel bir ayin sergiliyor millet de bunu din namına yiyor.


Soyuyoruz İnşallah;
Öte yandan siz tanımazsınız(!) Bilal diye biri Tayyip diye birine ‘Selamün aleyküm bıbıcımm, ‘ İNŞALLAH hepsini sıfırlayacağız Bıbıcım’ diyor. Din iman ne varsa arsızlığın hırsızlığın içine sokulmuş rahatça erotik şovunu da yapıyor, hırsızlığını da yolsuzluğunu da.

Tarih boyunca İslam medeniyeti böyle bir din bozgunculuğuyla karşılaşmadı, İslamiyet hiç bu kadar yerin dibine batırılmadı, iki cihan serveri Hz Muhammed Mustafa bunları görse Ebu Cehille nasıl savaştıysa savaşırdı. Ama durum vahim ümmetim diye sevineceği bir tane Müslüman kalmamış olacak ki herif  ’30 Milyon kaldı bıbıcımm’ inşallah onları da sıfırlıycaz diye inşallahlı maşallahlı soygun gerçekleştiriyorlar. Bizim beyni ele geçirilmiş halk ise inancına sahip çıkacağına daha bunlara çanak tutuyor, 50 TL bir para için hem dini hem ülkesini satıyor.


Makara Suresi

İnnâ nahnu nezzelnâ-żżikra ve-innâ lehu lehâfizûn(e)
Şüphe yok ki Kur'an'ı biz indirdik ve şüphe yok ki onu mutlaka koruyacağız.(HİCR,9)

Egemen Bağış her Cuma sabahı bir tane ayet ÇAKIYOR, artık neye ve kime çakıyorsa hangi halka çakıyorsa, çakıyorum derken hangi uzuvdan bahsediyorsa ardından kahkaha atıyor ses kaydında, Bakara suresinin ismini MAKARA suresi olarak söyleyip bir de kahkaha atarak dalga geçiyorlar.

Kuranın bir harfinin bile değiştirilemeyeceğini söyleyen kisve Surenin ismini cismini altüst ediyor, Kuranı madara ediyor, dini makaraya sarıyor ve bu dini çok bütün halkımız buna da pısıp kalıyor ne yazık ki.


Bayrak Reklamı,

Tayyip milliyetçi kesime gidecek oyların gitmemesi için Bayrak direğine tırmanan direk fetişlerinin reklamını yayımlamış.

Daha düne kadar, Gezi eylemlerinde, Berkinin cenazesinde bayrakları tekmeleyen polisleri kahraman ilan eden Tayyip, Okullarda andımızı kaldıran Tayyip, Atatürk ilkelerini kitaplardan silen Tayyip,  Türk bayrağıyla mitinglerde ayaklarını silen AKPli seçmene sahip olan Tayyip, Okullarda İstiklal Marşını kaldıran Tayyip, Milli bayramların kutlamalarını kaldıran Tayyip şimdi neresi kalktıysa Bayrak sevdasına tutuşmuş ve paçayı kurtarmaya çalışıyor.Artık ilahi kader seni Firavun gibi yere çarpacak Tayyip,

Hem yoksulların hakkını gasp edip cüzdanına geçirdin, hem çoluk çocuğu Gezide katledip AH aldın,

Hem Suriye’yi karıştırıp günah aldın,

Hem Dini istismar ettiniz, Bakaraya MAKARA deyip LANET aldınız artık halk yese bile HAK YEMEZ bunları. Allah’ı kandıramazsın TAYYİP

Sonun geldi, İbrahim’i ateşe atan Nemrut gibi topal bir sivrisineğe bakar sonun.

Gel yol yakınken tövbe istiğfar et, İSTİFA et yargılan ve cezanı çek.

Aksi halde HAKKIN gazabı seni fena edecek.

Özgür BARIŞ

Bu haber 2609 defa okunmu?tur.

  Facebook'ta Paylas     TwitterTwitterda Paylas         

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Suay Karaman Suay Karaman
ÖĞRETİM PROGRAMI – MÜFREDAT
Mahmut ÖZYÜREK Mahmut ÖZYÜREK
Makarna Siparişiyle Atatürkçülük!
Bahattin Gülyuva Bahattin Gülyuva
SATILMIŞ...
H. Hamza Erdem H. Hamza Erdem
BÜYÜKERŞEN'E KİM SALDIRDI?
Abdullah ALNIAK Abdullah ALNIAK
KİMDİR BU KIR BEDİR?
SİZDEN GELENLER SİZDEN GELENLER
Yürüyün Be Kır Bedirler Kim Tutar Sizi- ABDULLAH ALNIAK
Emrah AKGÜN Emrah AKGÜN
DAHA 19 YAŞINDA...
Bülent Esinoğlu Bülent Esinoğlu
Örtülü savaşın örtüsü açılırken...
Özgür Barış Özgür Barış
HADDİNİ BİL ERDOĞAN
Onur Doğan Onur Doğan
Unutkanlar Ülkesi

Okur yorumları kişinin kendi düşüncesidir Yorumcahaber sorumlusu değildir
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi