Devrimci, Güncel, Haber ve Makale Sitesi -
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
KünyeNeden Yorumcahaber?

EN ÇOK OKUNANLAR

Sosyal PaylaşımDANIŞIKLI IŞİD

Özgür Barış

12 Haziran 2014, 11:50

Özgür Barış

DANIŞIKLI IŞİD

Mart seçimleri öncesi IŞID ve Süleymanşah türbesi, Suriye’deki Türk toprağının bayrağı indirilip baskın yapılacağı ortaya atıldı. AKP seçim yatırımı olarak Bayrak reklamı çekti. Bayrak üzerinden nemalanarak seçime doğru Suriye’ye yönelik saldırı yapılacağına yönelik güvenlik toplantısının sızması imkansız olan tapeleri yine kendileri tarafından sızdırılarak olası bir seçim kaybında ülkemizin zayıf görüneceğini düşündürtülerek Bayrak ekseninde seçim kazanıldı.
Cumhurbaşkanlığı seçimi yaklaşıyor aday belli. İstiklal marşını kaldıran, okul kitaplarında bayrak şiirlerini kaldıran, milli bayramların kutlanmasını kısıtlayan, Cumhuriyet Bayramını kutlamamak için ülke dışında gezi ve ziyaret programlayanlar askeri birliğin içinde bir KOMANDO eğitimi almış kişi tarafından ipleri çözülerek indirmesi kolay olmasına rağmen direğin tepesine tırmanıp bayrağı indirmesi ve akabinde Iraktaki konsolosluğumuzun danışıklı IŞİD tarafından işgal edilerek görevlilerin ve şoförlerin esir alınması oynanan senaryonun seçim yatırımı olduğunu çok net göstermektedir.


Bu planlar yapılırken sade vatandaşların bayrak yürüyüşleri yapıp bayrak satışlarındaki patlamaya neden olması toplumun olayı algılamasındaki basitliği ortaya koyar. Yani istenen geri bildirim alınmıştır.

Haberlerin gözümüze sokulan yanlarını değil geri planındaki gerçeklerine baktığımızda toplumumuzun hangi yönüne ayar verildiği açık ve net ortaya çıkıyor.

PKK terör örgütü uluslararası bir fason örgüt iken. AKP nin pazarlıklarına paralel bir terör örgütü Erdoğanın Ortadoğudaki ayağı IŞİD mi diye bir soru orta yerde parlıyor doğrusu.


Suriye ve Irak içindeki karışıklıklar, Petrol bölgesinin kontrolünün IŞİD tarafından ele geçirilmek istenmesi yakın gelecekte Türkiye’nin de içinde olduğu bir terör alanı haline getirilerek sivil yaşamdan arıtılmış bir bölge yapılanmasına gidildiğinin işaretlerini vermeye başladı, zira IŞİD bölgelerindeki halklar yoğun bir göçle yaşadıkları alanları boşaltmaya başladılar bile.

Bayrak sembolüne insanların tepki göstermesi bir şaşırtmaca olup esas kaymak orta doğu şeytan üçgeninde bir illuminati sembolü gibi Siyonizmi şenlendirmektedir.

Biz Bayrağa tepki gösterirken oyalanıp, arkamızda boşaltılan Petrol alanı ve vaadedilmiş topraklar sahiplerini beklemektedir.

Halkımız böyle danışıklı dövüşleri boşa çıkaracak kadar bilinçli insanlarında olduğu bir halktır.

Terör, Suriye içindeki karışıklıklar, IŞID’e mit tarafından gönderilen tırlar dolusu mühimmatlar, Erdoğanın gerçek yüzü IŞİD ve Siyonizm.

Ali bayrağa bak, bak Ali bak.

Uyanık kal Türkiye.

Özgür BARIŞ

 

Bu haber 2135 defa okunmu?tur.

  Facebook'ta Paylas     TwitterTwitterda Paylas         

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Suay Karaman Suay Karaman
ÖĞRETİM PROGRAMI – MÜFREDAT
Mahmut ÖZYÜREK Mahmut ÖZYÜREK
Makarna Siparişiyle Atatürkçülük!
Bahattin Gülyuva Bahattin Gülyuva
SATILMIŞ...
H. Hamza Erdem H. Hamza Erdem
BÜYÜKERŞEN'E KİM SALDIRDI?
Abdullah ALNIAK Abdullah ALNIAK
KİMDİR BU KIR BEDİR?
SİZDEN GELENLER SİZDEN GELENLER
Yürüyün Be Kır Bedirler Kim Tutar Sizi- ABDULLAH ALNIAK
Emrah AKGÜN Emrah AKGÜN
DAHA 19 YAŞINDA...
Bülent Esinoğlu Bülent Esinoğlu
Örtülü savaşın örtüsü açılırken...
Özgür Barış Özgür Barış
HADDİNİ BİL ERDOĞAN
Onur Doğan Onur Doğan
Unutkanlar Ülkesi

Okur yorumları kişinin kendi düşüncesidir Yorumcahaber sorumlusu değildir
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi