Devrimci, Güncel, Haber ve Makale Sitesi -
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

EN ÇOK OKUNANLAR

Sosyal PaylaşımCeyhun TOKGÖZ-ABD UŞAĞI EŞ BAŞKANLAR

SİZDEN GELENLER

08 Kasım 2012, 13:34

SİZDEN GELENLER

ABD uşağı "eş başkanlar" yani "KARA GÖZLÜKLÜ İSLAMIC FAŞOLAR" her konuda "dönek eski tüfeklerden!!" şimdiki adıyla "CIA soslu inorganik liboşlardan" yardım alıyorlar. İşte o yüzden, yani aramızdan çıkan HAİNLER YÜZÜNDEN, önce sistemi çökerttiler, sonra da kendi inançlarına göre yeniden dizayn ediyorlar.

Biraz daha seyirci kalmaya devam edersek, son rötuşları tamamen denetimsiz "başkanlık sistemi!!!!" yani "PADİŞAHLIK" olacak. Onlar dönekleri, oportları ve liboşları kullanarak ve her mevzi kaybına "ESKİDEN DE ÖYLEYDİ" yaftası vurarak, toplumu tamamen ÖRGÜTSÜZLEŞTİRDİLER.

Sonra da sistemi bütün denetim mekanizmalarından yoksun kılarak, kör tuttuğunu şey eder hesabı UCUBE bir yapıya dönüştürdüler. Bu durumda devrimciler; başta "dönekler ve oportlar" olmak üzere, her alanda ciddi düzeyde savaşmak için her alanda son derece donanımlı ve bilgi sahibi olmalılar.

Devrimciler belki her alanda objektif değerlendirmeler yapabilirler ama her alanda bilgi ve ihtisasas sahibi olamazlar. İşte sırf bu yüzden, her alanda "uzmanlaşmış ekiplere" sahip olmamız gerekiyor. 70'li yıllarda sendikacılıktan, dernekçiliğe, kooperatifçilikten, siyaset bilimine, kadın haklarından, çocuk haklarına, hukuktan insanlık tarihine kadar, her alanda yetişkin "devrimci ekiplerimiz" vardı.

Oligarşik dikta, sendikalar yasasıyla oynayarak, emekçileri örgütsüz mü bırakmaya çalışıyor? Sendikal eğitimli devrimciler çat kapı orada biter ve koca Evreni Çoban Sülo'nun başına yıkarlardı.
Şimdilerde ise her devrimci örgüt veya yapılanmanın bu tip ihtisas sahibi ekiplere şiddetle ihtiyacı duyduğu, yapılan amansız saldırılara ve yaratılan bilgi kirliliğine karşı tamamen savunmasız kalmamızdan açıkça anlaşılıyor. İslamic faşoların insanlık dışı saldırılarına karşı tek yol tamamen doğru bilgilerle donatılmış, eylemli SALDIRI halidir.

Bu haber 922 defa okunmu?tur.

  Facebook'ta Paylas     TwitterTwitterda Paylas         

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Suay Karaman Suay Karaman
ÖĞRETİM PROGRAMI – MÜFREDAT
Mahmut ÖZYÜREK Mahmut ÖZYÜREK
Makarna Siparişiyle Atatürkçülük!
Bahattin Gülyuva Bahattin Gülyuva
SATILMIŞ...
H. Hamza Erdem H. Hamza Erdem
BÜYÜKERŞEN'E KİM SALDIRDI?
Abdullah ALNIAK Abdullah ALNIAK
KİMDİR BU KIR BEDİR?
SİZDEN GELENLER SİZDEN GELENLER
Yürüyün Be Kır Bedirler Kim Tutar Sizi- ABDULLAH ALNIAK
Emrah AKGÜN Emrah AKGÜN
DAHA 19 YAŞINDA...
Bülent Esinoğlu Bülent Esinoğlu
Örtülü savaşın örtüsü açılırken...
Özgür Barış Özgür Barış
HADDİNİ BİL ERDOĞAN
Onur Doğan Onur Doğan
Unutkanlar Ülkesi

Okur yorumları kişinin kendi düşüncesidir Yorumcahaber sorumlusu değildir
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi