Devrimci, Güncel, Haber ve Makale Sitesi -
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

EN ÇOK OKUNANLAR

Sosyal PaylaşımSALDIRILAR DİNCİ FAŞİZME BOYUN EĞMEYEN YURTTAŞLARIMIZA BOYUN EĞDİRME ÇABASIDIR

Mahmut ÖZYÜREK

13 Ekim 2015, 09:01

Mahmut ÖZYÜREK

 

Ağır bir travma yaşıyoruz. 10 Ekim 2015 günü Türkiye, tarihinin en kanlı katliamına uyandı. Ankara'da yüzün üzerinde insanımızın canını alan, 500 e yakın insanımızı yaralayan bombalı katliam, zalimlerin, yobazların, çıkar düşkünü, saltanat özentisi hırsızların işlediği katliamların ilki değildi. Belki sonuncusu da olmayacak.

Çok kirli bir oyun oynanıyor Türkiye’de. Gericilik ve emperyalizmin kol kola girerek işlediği bu katliam Türkiye’yi Siyonizm’in ve gericiliğin kanla yıkadığı Ortadoğu bataklığına çekemeyenlerin savaşı topraklarımıza taşımalarının sonucudur.

Ankara Katliamının failleri, kendini, yakınlarını, ortaklarını kurtarmak için her şeyi göze alan, kanla, ölüm siyaseti ile iktidarını sürdürmeye çalışan, kendi sonunu geciktirmek kaygısıyla saldırıya geçen dinci faşist zihniyetin eseridir. Ankara’daki 100’ün üzerinde yurttaşımızı katleden bombayı patlatan katillerin ve azmettirenlerin kimler olduğu bellidir.

Ankara Katliamının failleri, 7 Haziran seçim sonuçlarını beğenmeyerek ülkeyi kaos ve şiddet ortamına sokanlardır.

Dökülen kan üzerinden oy hesabı yapanlardır.

Suriye'de yüzbinlerce insanın canına mal olan savaşın halk düşmanı tetikçilerine TIR’lar dolusu silah taşıyanlardır.

Ülke sınırlarını cihatçı katil sürülerine açanlar, Cihatçı katillere kol kanat gererek ev sahipliği yapanlar, yeni-Osmanlı düşleri görenlerdir.

ANKARA KATLİAMI’NIN FAİLLERİ,

İktidar olanaklarını kullanarak bu ve benzeri saldırının gerçekleşebileceği ortamı hazırlayanlardır. Kıblesi Bürüksel ve Washington olanlardır.

ANKARA KATLİAMI’NIN FAİLLERİ,

Gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında Terör örgütlerini meşru politik aktör olarak görüp,  iktidarda kalabilmek için yeri geldiğinde kanatları altına alarak gözetip kollayan, yeri geldiğinde müzakere eden siyasi yapıdır.

 “Kamu Müsteşarlığı” adı altında oluşturulan müsteşarlık içinde yabancı çalıştırılmasını yasal hale getirerek, Ülkemizi başta CİA olmak üzere yüzlerce istihbarat ajanının cirit attığı bir coğrafyaya dönüştürenlerdir.

65 yıldır kayıtsız koşulsuz NATO’nun uşaklığını yapanlar, 6. Filo’yu kıble yaparak secde edenler, “Ezan, Kuran, Bayrak” edebiyatı yapıp ülkeyi parsel parsel satanlar, limanları, ormanları, dereleri peşkeş çekenler, 301 madenciyi Soma’da yerin yedi kat altına gömenler, yüzlerce Mehmetçiğin PKK tarafından katledilmesine göz yumanlar, Türk silahlı Kuvvetlerini Ergenekon, Balyoz vb. operasyonlarla işlevsiz ve itibarsız kılmayı planlayanlardır Ankara Katliamının failleri,

Son on üç yıldır yaşadıklarımız ve son olarak yaşanan Ankara katliamı DİNCİ FAŞİZME BOYUN EĞMEYEN YURTTAŞLARIMIZA BOYUN EĞDİRME ÇABASIDIR

Gericiliği ve emperyalizmi Anadolu topraklarından söküp atmadan,  Saray kapılarında barış bekleyerek, “ her şeye rağmen AKP ile yan yana gelebiliriz” diyerek, AB ve NATO’dan medet umarak ne toplumsal barış gerçekleşir, ne de ülkemize demokrasi gelir.

Gericiliği ve emperyalizmi Anadolu topraklarından söküp atmadan, yaratılan bu siyasal ortamın sorumlusu olan, bu kanlı sistem çarkının bir dişlisi olmak dışında bir işlev görmeyen siyasal oluşumlara yaslanarak Sorunun çözümleneceğine inanırsak daha çok katliamlarla karşılaşmamız şüphesizdir. 

Ankara'da yaşanan kalleşçe saldırıda, kanlı katliamda yaşamını yitirenlere, Yurt savunmasında şehit düşen yiğitlerimize söz veriyoruz!

Boyun eğmeyeceğiz! Unutmayacağız! Unutturmayacağız! Affetmeyeceğiz!

Ankara'da yaşanan kanlı katliamda yaşamını yitirenlere Tanrıdan rahmet, yakınlarına ve tüm ulusumuza baş sağlığı diliyoruz  12.10.2015

Mahmut ÖZYÜREK

Bu haber 574 defa okunmu?tur.

  Facebook'ta Paylas     TwitterTwitterda Paylas         

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Suay Karaman Suay Karaman
ÖĞRETİM PROGRAMI – MÜFREDAT
Mahmut ÖZYÜREK Mahmut ÖZYÜREK
Makarna Siparişiyle Atatürkçülük!
Bahattin Gülyuva Bahattin Gülyuva
SATILMIŞ...
H. Hamza Erdem H. Hamza Erdem
BÜYÜKERŞEN'E KİM SALDIRDI?
Abdullah ALNIAK Abdullah ALNIAK
KİMDİR BU KIR BEDİR?
SİZDEN GELENLER SİZDEN GELENLER
Yürüyün Be Kır Bedirler Kim Tutar Sizi- ABDULLAH ALNIAK
Emrah AKGÜN Emrah AKGÜN
DAHA 19 YAŞINDA...
Bülent Esinoğlu Bülent Esinoğlu
Örtülü savaşın örtüsü açılırken...
Özgür Barış Özgür Barış
HADDİNİ BİL ERDOĞAN
Onur Doğan Onur Doğan
Unutkanlar Ülkesi

Okur yorumları kişinin kendi düşüncesidir Yorumcahaber sorumlusu değildir
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi