Devrimci, Güncel, Haber ve Makale Sitesi -
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
KünyeNeden Yorumcahaber?

EN ÇOK OKUNANLAR

Sosyal PaylaşımSüheyl Batum 'Vatana İhanete Teşebbüs' Halinde Olanlardan Biridir

Mahmut ÖZYÜREK

19 Mart 2016, 09:26

Mahmut ÖZYÜREK

CHP Eskişehir Milletvekili Süheyl Batum 19 Mart 2016 Cumartesi günü Bir panelde konuşmacı olması nedeniyle Isparta’ya geliyor.

Panel konusu “Anayasa Tuzağı”  Paneli Düzenleyen, bir düzenbazlıkla ADD Isparta Şubesine Mason Çölaşan tarafından atanan “GÜL ADD ISPARTA”

Biz Gül ADD düzenbazlığını bir yana bırakıp “Anayasa Tuzağını” anlatacak olan Bay Süheyl Batum’un özünde kendisinin Türk milletine nasıl tuzak kurduğunu belgeleri ile ortaya koyalım.

1.  Kanaltürk TV de 16 Eylül 2007’de başlayıp her hafta Pazar günleri yayınlanması planlanan 52 hafta sürecek  “Avrupa Birliği’ni işleyen - AB yanlısı bir program” için proje hazırlanır. Bu ihanet projesini AB, 74 bin Avro ile destekler.

İşte bu proje karşılığı AB fonlarından para aldığını kabul eden M. Kırıkkanat  Süheyl BATUM ve Aslıhan ÖZTEZEL ile Avrupa Birliği’ni işleyen bir televizyon programına destek bulmak için proje hazırladık ve Ankara’daki AB masasına verdik.  52 program karşılığında bize 74 bin Euro destek verebileceklerini bildirdiler. Biz de programı, o sırada Tuncay Özkan’ın yönettiği Kanaltürk’e götürdük. Özkan programı yayınlamaya karar verdik” demektedir.

Özetle Süheyl Batum; Emperyalist bir örgütlenme olan Avrupa Birliği yanlısı bir TV. Programının Projesini hazırlıyor. Bu projede “Ulusal Egemenliğimizi, faşist AB” ye” devredilmesinin ne denli halkçı, laik bir gelişme olduğunu” AB konusunda yeterince bilgisi olmayan halkımıza anlatacak. Bu ihanet projesi karşılığında 74 bin Avrodan payına düşeni cebine indirecek! Sonra da biz ona Atatürkçü-CHP’li diyeceğiz Öylemi? Ya beyler bu milletin aklı ile bu kadar alay etme yetkisini siz nereden alıyorsunuz?

AB’ den proje karşılığı fon –hibe alanlar emperyalist AB  özlem ve istemlerini kayıtsız koşulsuz yerine  getirmekle yükümlü olmayı,

Avrupa Birliği entegrasyonu adı altında ülkenin bağımlılaştırılma ve çökertilme serüvenine ortak-öncü olmayı peşinen kabul ve imza ederler.  Şaşmaz kuraldır, yabancılardan karşılıksız para alanlar, yabancıların buyruğu altına girerler.

2.  Ateşli Bir AB Mandacısı olan Süheyl BATUM “Özellikle 2001'den beri, Kopenhag kriterlerine uyum yolunda, birçok değişiklik gerçekleştirdik. Anayasa'da köklü bir değişiklik yaptık. "Uyum paketleri" adı altında, birçok yasada değişiklik içeren, geniş kapsamlı 8 yasa paketi çıkardık. Ayrıca, şu anda, Ceza ya da Ceza Usul Kanunu, Türk Ticaret Kanunu gibi bazı temel yasalara ilişkin değişiklik taslakları da, TBMM gündeminde.

Bu değişikliklerden sonra, herkes hatta AB kurumları ve temsilcileri de kabul ediyor ki anayasal ve yasal mevzuat alanında, bundan birkaç yıl öncesine oranla inanılmaz bir gelişme sağlandı” diye yazmaktadır. (2004-06-09 Süheyl Batum – Vatan)

AB Mandacısı Süheyl Batum bu yazıyı kaleme aldığında CHP Eskişehir Milletvekilidir.

Mason ve Mandacı Süheyl Batum’un “inanılmaz bir gelişme” diyerek sevinçten havalara uçtuğu yasalar ve Anayasamızda yapılan bu değişiklikler “Ulusal Egemenliğimizin Hıristiyan AB’ye devredilmesine olanak sağlayan” değişikliklerdir.

  Ulusal Egemenliğimiz; ulusumuzun onurlu ve şerefli yaşamasını sağlayan en temel değerimizdir. Ulusal onur ve şerefini kaybetmiş, Hıristiyan Avrupalının sömürgesi durumuna düşmüş olan halklar “ulus” olma niteliğini yitirirler. Sıradan bir halk topluluğuna dönüşmüş toplumlar zaten “ulus” olamazlar.

Oysa “Cumhuriyet Devrimlerinin temelinde, Ulusal Egemenliğimiz bulunmaktadır. Ulusal Egemenliğimizi Hıristiyan AB’ye devretmek demek, Cumhuriyet Devrimlerini temelden yıkmak demektir!”

İşte AB Mandacısı ve CHP Milletvekili Süheyl Batum Atatürk’ün ve Türk ulusunun kan bedeli kurup yücelttikleri  “Cumhuriyet Devrimlerini temelden yıkma” amaçlı bir girişime karşı durmak yerine, katkıda bulunmuş olmaktan onur duyuyor, “İnanılmaz bir gelişme” diyerek neredeyse göbek atıyor. Gerçekten İNANILMAZ!

Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm kazanımları Ulusal egemenliğimiz, ulusal bağımsızlığımız, ulusal onurumuz Atatürk’ün bunları korumak üzere kurduğu CHP eliyle yıkılmakta/yıktırılmaktadır!

“AB projesi emperyalist bir projedir, yani kapitalistlerin çıkarına işleyen, sömürgeci bir projedir. Sömürülen, emektir.

İşte bu nedenlerle; adı, unvanı, makamı ve rütbesi ne olursa olsun, AB yanlıları “vatana ihanete teşebbüs halindedirler”(Dikbaş)

19 Mart 2016 Cumartesi günü Gül ADD’nin düzenbaz yöneticileri tarafından düzenlenen panelde konuşmacı olarak katılan Süheyl Batum “Vatana İhanete Teşebbüs” halinde olanlardan biridir!

Şimdi 16 Nisan 2011 tarihli bir gazete haberini aktaralım. “Mason Locaları devrede.. Büyük Loca CHP ve MHP’ ye bazı milletvekili adayları yerleştirdi. İşte o isimler... CHP’den; Mehmet Haberal, Sinan Aygün, Aytunç Çıray, Turhan Tayan, Faris Özdemir, Bülent Kuşoğlu, Mustafa Eren, Mahmut Öztürk, Süheyl Batum...

“Demirel'in Yakın Dostlarından Süheyl Batum Da Eskişehir'den CHP Milletvekili Seçildi. Batum, Encümen'i Daniş Tarafından Demokrat Parti'nin Başına Da Getirilmek İstenmişti.”

Yani, Süheyl Batum yalnızca ateşli bir AB mandacısı değil, aynı zamanda Mustafa Kemal Atatürk’ün 1935 te “Haydi defolun buradan cehennem olun gidin. Yahudi uşakları!” Benim milletim bana kahraman sıfatı verdi ben sizin gibi bir çift Yahudi’ye uşak mı olacağım? Bu gece sabaha kadar Türkiye’deki bütün locaları kapatmadığınız takdirde, yarın teşkil edeceğim, Divan’ı Harb-i Örfi’ye hepinizi verir ve astırırım. Haydi defolun karşımdan.“ diyerek kovduğu, emperyalizmin casus örgütlenmesi olan “BÜYÜK MASON LOCASININ emirlerini kayıtsız koşulsuz yerine getiren bir Masondur!

Hem AB’ci, hem de Ulusalcı, Hem AB’ci, hem de Atatürkçü, Hem AB’ci, hem de Anti-emperyalist olunamayacağı gibi; hem Mason hem de ulusalcı, hem Mason hem de Atatürkçü, hem Mason hem de Anti-emperyalist! Olunamayacağı siyaset biliminin gereğidir.

Onurlu ve şerefli yaşamayı temel ilke edinmiş olan Türk Ulusu, kimler, hangi ad, unvan, makam tarafından dayatılırsa dayatılsın, hiçbir koşulda AB Mandasını asla kabul etmeyecektir!

 

Bu haber 527 defa okunmu?tur.

  Facebook'ta Paylas     TwitterTwitterda Paylas         

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Suay Karaman Suay Karaman
ÖĞRETİM PROGRAMI – MÜFREDAT
Mahmut ÖZYÜREK Mahmut ÖZYÜREK
Makarna Siparişiyle Atatürkçülük!
Bahattin Gülyuva Bahattin Gülyuva
SATILMIŞ...
H. Hamza Erdem H. Hamza Erdem
BÜYÜKERŞEN'E KİM SALDIRDI?
Abdullah ALNIAK Abdullah ALNIAK
KİMDİR BU KIR BEDİR?
SİZDEN GELENLER SİZDEN GELENLER
Yürüyün Be Kır Bedirler Kim Tutar Sizi- ABDULLAH ALNIAK
Emrah AKGÜN Emrah AKGÜN
DAHA 19 YAŞINDA...
Bülent Esinoğlu Bülent Esinoğlu
Örtülü savaşın örtüsü açılırken...
Özgür Barış Özgür Barış
HADDİNİ BİL ERDOĞAN
Onur Doğan Onur Doğan
Unutkanlar Ülkesi

okur yorumları kişinin kendi düşüncesidir Yorumcahaber sorumlusu değildir
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi