Devrimci, Güncel, Haber ve Makale Sitesi -
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
KünyeNeden Yorumcahaber?

EN ÇOK OKUNANLAR

Sosyal PaylaşımKİMDİR BU PONPON KIZ?

Bahattin Gülyuva

11 Aralık 2012, 11:15

Bahattin Gülyuva

Penthouse dergisinde çalışırken, uzun çük yarışmaları düzenledi, türbanlı kızların ne kadar seksi olabileceğinden dem vurarak epey bir zaman milletin kıçıyla memesiyle ilgilendi..sonra birileri bunu Sabah gazetesine aldı ve derin(!) siyasi yazılar yaz ve sıkı bir yandaş ol diye görev verdi..viski tüketiminde de bayağı iddialıydı..televizyonlara çıkınca şekil a’ya bakar gibi hafif burun kızarıklığına bakabilirsiniz, güneş yanığı değil viski yanığı.

Milletin çüküyle, başıyla kıçıyla uğraşırken derin(!) siyasete dalınca kaldıramadı vurgun yedi garibim..yediği bu vurgundan sonra kendisine ezberletilen köşe yazılarını yazmanın dışında köşesine bayağı bir saçmalık taşıdı..saçmaladıkça coştu, coştukça daha fazla saçmaladı.

Leman dergisi kendisini ponpon kız olarak kapak yapınca küplere bindi..oysa kendi gibi bir garabet için Leman’da kapak olmak onurlanacağı bir şeydi..fakat onurlanmadı Leman dergisi çalışanlarını darbe şakşakçılığı ile suçladı..yani yine yüksekten saçmaladı..bu saçmalığının karşılığını Yeni Harman dergisinden fazlasıyla alınca utanmadı, çünkü DNA’sında arsızlık vardı.

En son saçmalama hedefinde ise Grup Yorum ve 15 Nisan’da yaklaşık 300 bin kişinin katıldığı 2.Bağımsız Türkiye konseri vardı..şimdi; yandaş olacaksın, yalaka olacaksın, ahlak zaten sıfır yeteri kadar da çükle memeyle kıçla uğraşmış iyice yamulmuş olacaksın, sana kemik atana tam bağımlı olacaksın, ve bakacaksın ki; Grup Yorum ve Bağımsız Türkiye..şimdi bu ponpon kız nasıl dellenmesin?

Grup Yorumun hayata dair duruşu, ezgileri, söylemleri zaten ezim ezim eziyor garibimi, birde Bağımsız Türkiye..bak bak bak efendilerinin korktuğu ve gıcık oldukları kavramlar ponpon kızı sinirlendirmeyecek mi? Sinirlendi ponpon yine aldı satılmış kalemi eline yine saçmaladı.

Ponpon kız kendine gel kendine..sen gelmezsen kendine, getirirler kendine!

Bu kadar yazdın da; kim bu ponpon kız birader derseniz? Her şeyi de bizden beklemeyin bu kadar bilgi verdik, isterseniz şıppadanak bulursunuz kimmiş bu ponpon?

Bu haber 1002 defa okunmu?tur.

  Facebook'ta Paylas     TwitterTwitterda Paylas         

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Suay Karaman Suay Karaman
ÖĞRETİM PROGRAMI – MÜFREDAT
Mahmut ÖZYÜREK Mahmut ÖZYÜREK
Makarna Siparişiyle Atatürkçülük!
Bahattin Gülyuva Bahattin Gülyuva
SATILMIŞ...
H. Hamza Erdem H. Hamza Erdem
BÜYÜKERŞEN'E KİM SALDIRDI?
Abdullah ALNIAK Abdullah ALNIAK
KİMDİR BU KIR BEDİR?
SİZDEN GELENLER SİZDEN GELENLER
Yürüyün Be Kır Bedirler Kim Tutar Sizi- ABDULLAH ALNIAK
Emrah AKGÜN Emrah AKGÜN
DAHA 19 YAŞINDA...
Bülent Esinoğlu Bülent Esinoğlu
Örtülü savaşın örtüsü açılırken...
Özgür Barış Özgür Barış
HADDİNİ BİL ERDOĞAN
Onur Doğan Onur Doğan
Unutkanlar Ülkesi

Okur yorumları kişinin kendi düşüncesidir Yorumcahaber sorumlusu değildir
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi