Devrimci, Güncel, Haber ve Makale Sitesi -
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
KünyeNeden Yorumcahaber?

EN ÇOK OKUNANLAR

Sosyal PaylaşımFETONUN LANETİ

Özgür Barış

25 Aralık 2013, 22:27

Özgür Barış


Cemaat tüm gücüyle AKP cephesinde yer alıp önüne gelen komutanı, bilim adamlarını, gazetecileri Ergenekon düzmecesiyle tutsak edip, yerlerine kendileri gibi olanları yerleştirdiler.

Derin devlet tadilat yapılıp yerine Cemaat yani kısaca ceMİT te diyebileceğimiz ajan sistemi kuruldu.
Önüne geleni dinlediler, iş adamlarının, siyasilerin, yaltakçıların, gazetecilerin, medya patronlarının, yazarlarının ve önemli görevde bulunan kişilerin hepsi canlı kayıt dinlendi.

Deniz Baykal’a cemaatin kurduğu kumpas bu sefer iktidar partisine kurulmuş pusuda bekliyorlardı.

Geldi çattı Haziran, Gezi eylemleri patlak verdi, Cemaatin polis kuvvetleri ile, Tayyip’in valileri ve emniyet kuvvetleri ile tonlarca sıkılan biber gazı, kimyasal ilaç katılmış tomaların basınçlı suları, katil polis memurunun görmezden gelinen kurşunu ile kimi sakat bırakıldı, kiminin gözleri çıkarıldı, kiminin  eli kolu kırıldı, kimi turistlere dünya zehredildi, kimi palalarla yaralandı, kimi polislerce taciz edildi, çırılçıplak arandı, parkta, deniz kenarında öylesine oturan genç kızlar saçlarından tutularak sanki namus suçu işlemiş birini sürükler gibi sürüklendi, suratları beton gibi botlarla bir sigara izmaritini ezer gibi basıp ezildi, onlarca kişi tek bir insana hücum edip döve döve öldürülmesi seyredildi…

Hangi birini yazayım ciğerim yetmiyor..

Onca insanı öldüresiye polis gücü ile dövüp ülkenin haysiyetini beş paralık ettiler daha üste çıkıp başörtülü bacım denildi, camiye ayakkabıyla girildi denildi…

ŞiMDİ;

İpini koparmış it misali desek benzetmede hata olmaz birbirlerini yiyorlar.

Ergenekon savcısının içeriye tıktığı yüzlerce masum insanı savunduğumuzda HADİ ORDAN diyenler şimdi aynı savcının kumpasını konuşup dış mihraklar diyorlar. Sorarlar size o zaman nerdeydiniz OH olsun neymiş adalet herkese lazımmış değil mi?

Bakanlarınız gezi olaylarında kinayeli kinayeli laf sokuşturuyordu evlatlarımıza, şimdi onların evlatları şeref namus derdinde neymiş herkesin çocuğu herkese kutsalmış değilmi?

Şimdi Pensilvanyada Cemaatin Şahı çıkmış hop oturup hop kalkarak beddua veriyor, niye? Bir tek dersanesine laf ettiniz diye. O kadar insanın eğitim hakkı gasp edilmişken sustular,  ÖSYM soruları kendi şakirtlerine/talebelerine verildiğinde sustular üstünü kapattılar, onca Alevi yurttaş din dersi almak istemedi gene sustular zorla verdirmeye devam ettiler ama söz kendi dersanelerine varınca şimdi beddualar verip dünyayı birbirine katıyorlar.

Demek ki neymiş Gezi Eylemlerinde masum onca insanın AHI, Ergenekon davasında içeriye attığınız onca masum insanın AHI sizin bedduanızı başınıza çalıyormuş, sizi el aleme rezil ediyormuş, sizi insan içine çıkamaz ediyormuş, demek ki yıllardır mazlum halkın bağırdığı cemaatin gerçek yüzü buymuş, demek ki "Tayyiban" Cumhuriyetinin içi kof, pislik ve boşmuş.

Siz istediğiniz kadar debelenin, beddua verin. 

Sizi Milletin bedduası tuttu artık Nuh olsanız kurtulamazsınız bu tufandan.

Özgür BARIŞ 
ozgurbaris@yorumcahaber.com

Bu haber 1306 defa okunmu?tur.

  Facebook'ta Paylas     TwitterTwitterda Paylas         

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Suay Karaman Suay Karaman
ÖĞRETİM PROGRAMI – MÜFREDAT
Mahmut ÖZYÜREK Mahmut ÖZYÜREK
Makarna Siparişiyle Atatürkçülük!
Bahattin Gülyuva Bahattin Gülyuva
SATILMIŞ...
H. Hamza Erdem H. Hamza Erdem
BÜYÜKERŞEN'E KİM SALDIRDI?
Abdullah ALNIAK Abdullah ALNIAK
KİMDİR BU KIR BEDİR?
SİZDEN GELENLER SİZDEN GELENLER
Yürüyün Be Kır Bedirler Kim Tutar Sizi- ABDULLAH ALNIAK
Emrah AKGÜN Emrah AKGÜN
DAHA 19 YAŞINDA...
Bülent Esinoğlu Bülent Esinoğlu
Örtülü savaşın örtüsü açılırken...
Özgür Barış Özgür Barış
HADDİNİ BİL ERDOĞAN
Onur Doğan Onur Doğan
Unutkanlar Ülkesi

Okur yorumları kişinin kendi düşüncesidir Yorumcahaber sorumlusu değildir
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi