Devrimci, Güncel, Haber ve Makale Sitesi -
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
KünyeNeden Yorumcahaber?

EN ÇOK OKUNANLAR

Sosyal Paylaşım'BUNCA GAZ ÇIKARAN BİR İKTİDARIN, S.MASI YAKINDIR.'

Özgür Barış

03 Ocak 2014, 10:28

Özgür Barış

Halkın her muhalefetine dış mihrak süsü veren Hükümet, kendisi Suriye’nin dış mihrakı olduğunda durum değişiyor. Sağa sola salya akıtıp söven zihniyet, kendisi başka ülkeyi karıştırdığında suspus oluveriyor.

Suriye’de iç barış bozulduğunda bu leş kargalarının mayasını bilen insanlar Suriye’yi Türk Hükümetinin karıştırdığı, el nusra islami terör örgütüne yardım sağladığını söylüyordu. Bir yandan da  TRT nin bile ‘ESET’ olarak isimlendirmesiyle halka Suriye düşmanlığı pompalanmaya başlıyordu.
Bir yandan İsrail’in bombaladığı Suriye sınırlarını öte yandan Türkiye’ye babasının evi gibi girip çıkan Nusra terör örgütü saldırıyordu.

Hükümet olarak paçası yemeyen Kasımpaşalı, Nusrayı maşa olarak kullanmayı tercih etti çünkü o tvlerde asıp kesmeyi çok iyi bilir ama meydana gelince paçası yemez, yurt dışı gezileriyle stres atmaya gider. Sonrada ülkesine geldiğinde sağı solu fırçalar, kimine tokat atar, kimine tablet fırlatır böbürlenir, kibirlenir…

“Allah'a kulluk edin, O'na bir şeyi ortak koşmayın. Ana babaya, yakınlara, yetimlere, düşkünlere, yakın komşuya, uzak komşuya, yanınızdaki arkadaşa, yolcuya ve elinizin altında bulunan kimselere iyilik edin. Allah, kendini beğenip öğünenleri elbette sevmez.” Nisa, 4/36

Daha birkaç yıl önce hiçbir sorunu olmayan Suriye’nin içine ateş atmak için çakal gibi yanaşıp kötü niyetini saklayarak sınırları mayınlardan temizleyip sonrada Brütüs gibi alçakça hançer saplayan bir ülke konumuna geldik. Ne için, ABD’nin orta doğu planlarına piyonluk yapmak için.
İki- üç haftada ‘ESET’ düşer diyorlardı. Kaş hafta, kaç ay, hatta kaç yıl geçti…

Etme bulma dünyası bu, ne ekersen onu biçersin, rüzgar eken yel biçer..
Suriyede öldürülen masum insanların, çolukçocuğun, evi yuvası dağılanların, kimyasal silahla öldürülen bebelerin, tecavüze uğrayan kadınların hepsinin katili sensin. Onların ahı yerde kalmayacak.

Sen Suriye’yi bölmeye çalırken, şimdi sen kendin bölündün, sen kendini yemeye başladın, halkı kandırarak çaldığın paralar, bakan çocukları, cemaat her şeyinle dım dıslak kalakaldın.
Şimdi de çıkmış kamyon kamyon cephaneyi bir terör örgütüne güya el altından verecektin. Ne oldu?Hatay’da Reyhanlı’yı kurban verdin üstünü kapattın(!) ve yine Hatayda foyan meydana çıktı. Bir islami dernek olan İHH nin konvoyuna sakladığın mühimmat kamuoyu tarafından resmen suçüstü görüldü.
Bankacının evindeki ayakkabılarla imam hatip lisesi yapacaktık lafını kıvırdınız diyelim bu mühimmatları nerenize kıvıracaksınız???Her gün gittikçe batıyorsunuz, her geçen gün bir foyanız daha aleni meydana çıkıyor, her gün yediğiniz pisliklerin kokusu ülkeyi sarıyor.

Ne diyordu GEZİ GENÇLİĞİ:
“BUNCA GAZ ÇIKARAN BİR İKTİDARIN, SIÇMASI YAKINDIR.”

Özgür BARIŞ 

Bu haber 1020 defa okunmu?tur.

  Facebook'ta Paylas     TwitterTwitterda Paylas         

HABER ARA


Gelişmiş Arama
Suay Karaman Suay Karaman
ÖĞRETİM PROGRAMI – MÜFREDAT
Mahmut ÖZYÜREK Mahmut ÖZYÜREK
Makarna Siparişiyle Atatürkçülük!
Bahattin Gülyuva Bahattin Gülyuva
SATILMIŞ...
H. Hamza Erdem H. Hamza Erdem
BÜYÜKERŞEN'E KİM SALDIRDI?
Abdullah ALNIAK Abdullah ALNIAK
KİMDİR BU KIR BEDİR?
SİZDEN GELENLER SİZDEN GELENLER
Yürüyün Be Kır Bedirler Kim Tutar Sizi- ABDULLAH ALNIAK
Emrah AKGÜN Emrah AKGÜN
DAHA 19 YAŞINDA...
Bülent Esinoğlu Bülent Esinoğlu
Örtülü savaşın örtüsü açılırken...
Özgür Barış Özgür Barış
HADDİNİ BİL ERDOĞAN
Onur Doğan Onur Doğan
Unutkanlar Ülkesi

Okur yorumları kişinin kendi düşüncesidir Yorumcahaber sorumlusu değildir
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapy: MyDesign Haber Sistemi